W sierpniu 2013 r. spełniłyśmy kolejne marzenie Parze Młodej, która pragnęła pobrać się nad morzem. Dzięki konsultantce ślubnej z Perfect Moments było to możliwe.

Piasek, szum fal, poranna morska bryza, piękna pogoda, muzyka U2 oraz ciągle uśmiechnięci goście – wszystko przebiegło idealnie, a dekoracje w stylu hawajskim podkreśliły wyjątkowość tego ślubu. Tak zaczął się jedyny dzień Martyny i Przemka, którzy już o 10 rano zostali małżeństwem. Kolejnym równie istotnym punktem tego dnia był Ślub w Kościele Mariackim w Darłowie, na który Panna Młoda założyła piękną białą suknię ślubną z długim welonem a Pan Młody elegancki garnitur.

Tej uroczystej i pełnej wzruszeń Mszy towarzyszyła zachwycająca muzyka gospel. W tym czasie w lokalu wszystko zapinaliśmy na ostatni guzik. Dekoracje były bardzo ważne dla Pary Młodej, które miały stworzyć odpowiedni klimat na Sali, w tym celu na stole znalazły się bogate kompozycje kwiatowe, dekoracje świetlne oraz wiszące lampiony. Dopełnieniem tego wszystkiego były dekoracje oraz papeteria w stylu morskim. Wesele trwało do samego rana 🙂

pozdrawiam

Paulina Szatkowska

Ślub na plaży w Polsce