Spinkowa Kolacja w Poznaniu

 

Tegoroczne lato było pełne słońca, cudownych dni i wspaniałych realizacji! Wymarzony sezon ślubny dla naszej agencji. Z przyjemnością powracam do końca maja i spotkania branżowego, które odbyło się w okolicach Poznania, gdzie na początku roku powstał nowy oddział Agencji Spinki.

 

Pomyślałam, że wspaniale byłoby się spotkać z ludźmi, którzy tworzą piękne rzeczy, uchwycają piękne momenty i kochają piękne śluby…

Zorganizowałam spotkanie dla firm z branży ślubnej, które odbyło się w cudownym miejscu, schowanym w samym środku Puszczy Zielonki – WERANDA HOME.

Na spinkową kolację połączoną ze stylizowaną sesją ślubną, zaprosiłam same niesamowite kobiety: fotografki, florystki, dekoratorki, wedding plannerki, makijażystki i wiele innych cudownych właścicielek firm z branży ślubnej. W kobietach jest totalna MOC, zwłaszcza w takich kobietach, jak:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Zdjecie wszystkich dziewczyn przy stole]

 

Początek sezonu ślubnego to dobry czas na inspirujące rozmowy, wymianę doświadczeń, omówienie aktualnych trendów i poznanie się osobami, które często znamy tylko z telefonów i maili wymienianych podczas współpracy przy realizacjach.

 

Spotkanie odbyło się w niezwykłym miejscu, które dopiero w tym roku pojawiło się na mapie Wielkopolski, mogłyśmy jako jedne z pierwszych podziwiać wnętrza Werandy Home, jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Przy organizacji i koordynacji branżowej kolacji przez cały czas pomagała mi niezastąpiona Alicja Cichy, która wspólnie z Weranda Catering zadbała o każdy szczegół tego wyjątkowego poczęstunku. Słodkości, bez których żadna “babska kawa” się nie odbędzie zapewniła cukiernia  Papillon Torty Artystyczne.

 

[Foty wnętrz Werandy + catering]

 

 

Przed oficjalną częścią odbyła się stylizowana sesja ślubna, która była również formą integracji branży ślubnej. Współpracowały dwie fotografki, dwie dekoratorki, co nie zdarza się często, ale pokazuje, że kobiety potrafią się wspierać i tworzyć wspólnie nadzwyczajne rzeczy. Inspiracją do tematu sesji była sama Frida Kahlo, mocne i wyraźne kolory, które bardzo kojarzą się z jej twórczością oraz jej siła i fakt, że niedawno w Poznaniu odbyła się wystawa jej prac. Chciałyśmy powitać lato tą kolorową i kobiecą sesją, przy której pracowały:

 

Oliwia Kruszona (modelka)

Dwie Twarze (makijaż) https://www.facebook.com/dwietwarze/

Agata Grządzielska (foto) agatagrzadzielska.com

Story Catcher (foto) www.storycatcher.pl

Ochocka Atelier (suknia) ochocka.pl

Inna Studio (Bukiet oraz opaska) www.innastudio.pl

Pracownia Zieleni (dekoracja stołu) www.pracownia-zieleni.com.pl

Cukrowy Butik (Papeteria) www.cukrowybutik.pl

Fabryka Marzeń (zastawa) fabryka-marzen.com

Papillon Torty Artystyczne (tort) tortypapillon.pl

Bajzel wypożyczalnia dekoracji www.bajzel.com.pl

 

[Zdjęcia z sesji]

Story Catcher

[Zdjęcia z sesji]

Agata Grządzielska

 

 

SPINKA WERONIKA

Spinkowa Kolacja w Poznaniu