PO PROSTU – Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień

Dzień ślubu to ten najważniejszy dla Panny Młodej, ale jest także bardzo ważny dla innych kobiet uczestniczących w tym wydarzeniu: matki, siostry, świadkowej, druhny, przyjaciółki. Każda z nich powinna czuć się wyjątkowo. Jest to możliwe w bardzo prosty sposób – dzięki sukniom PO PROSTU.

Suknia ślubna – niech podkreśli Twoje piękno!

Na co dzień towarzyszy nam przesyt, ilość króluje nad wartością. W szafach zalegają masy ubrań i dodatków, na szafkach piętrzą się gadżety. Jesteśmy przytłoczeni ilością informacji, chaotycznymi komunikatami reklamowymi. Przestajemy kontrolować w czym naprawdę wyglądamy dobrze, a w czym nam tylko wmówiono, że tak wyglądamy.

To oczywiste, że każda Panna Młoda w ten najważniejszy dzień chce się czuć naprawdę wyjątkowo. Każda z nas szuka sukni, która to podkreśli, jednak w tych poszukiwaniach bardzo łatwo się zatracić.

Pamiętaj, że suknia ślubna nie może być jedną z wielu – musi być TĄ JEDYNĄ! Dlatego polecamy dziś suknie, które podkreślą piękno, które jest w Tobie. Które naturalnością i prostotą dadzą zabłysnąć właśnie Tobie. Które tworzone są specjalnie, aby podkreślać Ciebie. To dzięki sukniom Po Prostu wszyscy zamrą z zachwytu i od razu zobaczą, że to Ty jesteś w tym dniu najważniejsza!

Po Prostu – okiem twórców

Suknie Po Prostu są minimalistyczne, proste, kobiece – a tym samym wyjątkowe. Kobiety czują się nich pięknie i elegancko, czyli właśnie tak, jak powinny się czuć w tak ważnym dniu.

– Rozumiemy jak wiele emocji towarzyszy Ci w czasie przygotowań. Dlatego tak ważne było dla nas, aby moment wyboru sukni był dla Ciebie w najwyższym stopniu przyjemny – zachęca właścicielka marki, Katarzyna Gabara. – Zapraszamy Cię z mamą, świadkową oraz innymi ważnymi dla Ciebie kobietami. O nie także zadbałyśmy i znajdą u nas coś wyjątkowego, by razem z Tobą celebrować zarówno same przygotowania, jak i ten najważniejszy dzień w Twoim życiu. Zróbcie sobie z tego małe święto!

Bo Po Prostu to unikalne miejsce, w którym idealną suknię znajdzie nie tylko panna Młoda, ale również każda inna kobieta, która będzie gościć na ślubie: świadkowa, druhna, mama. Marka oferuje sukienki koktajlowe w szerokiej gamie rozmiarów. Zaprojektowano je tak, aby każda kobieta niezależnie od wieku czy rodzaju sylwetki czuła się w nich komfortowo, swobodnie i kobieco.

– Nasze suknie Po Prostu przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać naturalnie, nowocześnie i zmysłowo. Naszą wizję piękna definiuje prostota podkreślona szlachetnymi tkaninami oraz starannym wykończeniem, a niekiedy misternymi detalami – tłumaczy Maria Wiatrowska, projektantka. – Używamy lekkich tkanin, korzystamy z naturalnego jedwabiu, delikatnych szyfonów i tiulu, a także nowoczesnych mieszanek. Nie chcemy Cię na siłę przebierać, lecz w sposób przemyślany podkreślać Twoje naturalne piękno i wydobywać walory Twojej urody – dodaje.

***

Dlaczego polecamy Po Prostu? Ponieważ inspiracją do stworzenia kolekcji była wizja nowoczesnego ślubu, w wymarzonej scenerii: natura, wolność, piękna architektura, plaża, woda, powietrze. Te suknie przełamują granice ślubnych konwenansów – tak jak Spinki!

Suknia ślubna PO PROSTU – niech podkreśli Twoje piękno!