Addicted to love!

 

Stało się. Nie możesz od tego uciec. Nieustający stan euforii, ekstazy, podniecenia. Głowa w chmurach a Ty lewitująca ponad ziemią. Nie liczy się nic poza Nim, bo jesteś…                             Addicted to love!

 

Jak młodzi Johny Deep i Kate Moss emanujecie miłością, a miasto wiruje wokół Was. W pulsującym życiem Berlinie niczym zbuntowani nastolatkowie szukacie miejsc do namiętnych pocałunków i niecierpliwych dotyków. W Waszych głowach wybrzmiewają ballady charyzmatycznego Skunk Anansie. Wśród zaułków mijacie studio tatuażu i już wiecie że to ten moment- Forever Yours na Waszych nadgarstkach będzie na zawsze przypominać Wam tę szaloną noc.

Wiesz to! Jesteś dla niego idealna, a Twoja suknia podobnie jak Ty nie poddaje się stereotypom i sztywnym normom.

Nieważne czy wybierzesz elegancką be HONEST, z symetrycznym rękawem, czy seksowną be RICH, mocno eksponującą Twoje zgrabne nogi – będziesz wyglądać porywająco, ekscytująco, swobodnie.

A  może postawisz na elektryzującą, satynową be SEXY  i  w jego oczach zobaczysz pożądanie?

Dla Ciebie liczy się wygoda, jakość oraz efekt WOW, wówczas wybór pada na be REBEL. Do minimalistycznej slip dress zakładasz białe Martensy i już wiesz że nikt  nie zapomni tej ślubnej stylizacji.

Marzy Wam się wesele w tropikalnym beach barze, więc zakładasz zwiewną be LUCKY lub krótką       be HAPPY  i na boso tańczycie do białego rana.

A może wystawne przyjęcie to nie Wasza bajka i zapraszacie najbliższych na garden party?

 …Ty zachwycasz w subtelnej be DIVINE.

Chcesz odsłonić szczupłe ramiona?

Wybierasz model be GREAT lub be INSPIRING, która podkreśli Twoją figurę,  a koronkowe  wstawki  wzbogacą minimalistyczny look.

Be PROUD lub be ELEGANT to zaś alternatywna elegancja. Suknie seksownie eksponują plecy, zmysłowo odkrywając Twoją kobiecość.

 

To Wasz dzień i Twój wybór!

BE COOL. BE CHIC. BE YOU!

www.agatawojtkiewicz.pl

 

Suknie ślubne od Agaty Wojtkiewicz