szkolenie-1

Wiele osób marzy, by jego praca dawała mu satysfakcję, by to co robił było również jego pasją. Dla wielu osób taka praca to właśnie bycie konsultantem ślubnym i wbrew pozorom – nie jest to zawód zarezerwowany tylko dla kobiet. Już wielu mężczyzn z powodzeniem odnajduję się w tym zawodzie i co więcej – są świetnymi konsultantami.

Jednakże jak sprawić, by otwierając własną agencję ślubną naprawdę rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, jak prowadzić klienta, by jego ślub był faktycznie spełnieniem jego marzeń? Konsultant ślubny to bardzo odpowiedzialna praca. Wielu osobom wydaję się, że organizując ślub siostrze, przyjaciółce czy samej sobie są już faktycznie przeszkolone i mogą pomagać innym przejść ten stresujący okres przygotowań. Nie wątpię, że na pewno takie doświadczenie pomaga, ale prowadzenie klienta a organizacja ślubu siostrze to są zupełnie dwie różne sprawy. A pamiętając o zasadzie, że jeden niezadowolony klient może popsuć bardzo opinie o firmie, szczególnie zatem na początku należy skorzystać z rad tych, co mają już doświadczenie, aby rzetelnie wypełniać obowiązki konsultanta i działać zgodnie z zasadami, jakie przyświecają temu zawodowi. Dlatego agencje ślubne, które są obecne na rynku od wielu lat, dzielą się swoją wiedzą z osobami, które chcą założyć swoją agencję ślubną. Perfect Moments prowadzi szkolenia od początku 2009 roku. Byliśmy drugą agencją ślubną w Polsce, która zaczęła szkolić konsultantów ślubnych.

Szkolenie przygotowywane było wcześniej prawie rok, by dopasować jego program do faktycznych potrzeb konsultanta. Nasze szkolenie jest sukcesywnie dostosowywane do rynku ślubnego, który nieustannie się zmienia, a więc zmieniają się potrzeby Par Młodych. Szkolenie trwające 3 dni jest tak przygotowane, by teoria była zawsze podparta licznymi przykładami, które zdobywaliśmy działając od razu na terenie całej Polski od 2006 roku. Liczne zdjęcia i filmy z naszych wesel są prawdziwymi przykładami naszej pracy. Nasze szkolenie prowadzi 3 konsultantów ślubnych. Każdy z nich jest ekspertem w innej dziedzinie.

Na szkoleniu dużą wagę przywiązujemy do tematów najbardziej istotnych dla konsultanta ślubnego, dlatego mówimy nie tylko o tym, jak naprawdę wygląda praca konsultanta w praktyce, ale i podkreślamy zasady etyczne naszego zawodu. Dużą wagę przykładamy do prowadzenia spraw klienta, prowadzenia dokumentacji klienta, do sposobu tworzenia ofert. Pokazujemy rynek ślubny w Polsce – formalności, zwyczaje ślubne, ale i media ślubne w Polsce, targi, gale, etc. Podajemy jak znaleźć odpowiednie firmy, z którymi będziemy współpracować i jak zweryfikować ich usługi. Jak stworzyć dokumenty firmy i umowy. I wiele, wiele innych bardzo ważnych tematów, które podparte są licznymi przykładami. Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia będzie mógł porozmawiać z nami po szkoleniu na konkretne interesujące go tematy – przeznaczamy na konsultacje indywidualne 2 godziny po każdym szkoleniu, abyście mogli w pełni skorzystać z naszego doświadczenia.

Dla wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z dokładniejszą ofertą szkoleniową zachęcamy do wysłania zapytania na adres:

Biuro@perfectmoments.pl

Wyślemy Wam wtedy ofertę szkolenia, wraz z dokładną tematyką szkolenia. Najbliższe szkolenie już w dniach 18-19-20 czerwiec 2010!!!

Do zobaczenia na szkoleniach Perfect Moments – Konsultanci Perfect Moments.