Witajcie,

jesteśmy już po wrześniowym szkoleniu w dniach 28-29-30 w Kielcach. Trzy dziewczyny z różnymi doświadczeniami zawodowymi na karku, z licznymi pytaniami, z energią, uśmiechem i żartem, zapałem do pracy i chęcią zdobywania wiedzy. Tak krótko możemy skomentować nasze ostatnie uczestniczki – Agnieszkę i dwie Moniki. Po wielu godzinach opowieści, ćwiczeń, egzaminowania, wspólnych rozmów przy obiedzie i podczas przerw na "dymka" – zakończyłyśmy szkolenie późnym niedzielnym wieczorem. Trzymamy mocno kciuki za ich sukces i życzymy, by im tej energii nigdy nie brakowało!!!

A jeśli i Wy chcecie poczuć klimat zawodu konsultanta ślubnego, posłuchać informacji od czego zacząć, jak prawidłowo prowadzić agencję ślubną, jak podpisywać umowy, jak tworzyć bazę, jak stylizować wesela………….. Jeśli jesteście głodni wiedzy – nakarmimy Was już w październiku !!!

Zapraszamy zatem w październiku i listopadzie: 19-20-21 października 2012, Katowice/Kielce * 23-24-25 listopada 2012 Katowice/Kielce * Więcej szczegółów bezpośrednio u nas :)

 

Zapisy już trwają – wystarczy napisać do nas lub zadzwonić: szkolenia@perfectmoments.pl Marysia tel. 663 256 486 Karina tel. 691 236 486 * w zależności od liczby zgłoszeń (Kielce – od 2 do 4 osób; Katowice od 8 do 10 osób)