perfectmoments_baner_760x100

szkolenie-pazdziernik-2010

Witajcie, chcemy Wam przypomnieć, że nadal trwa nabór na edycję jesienną szkoleń Perfect Moments. 23-24-25 październik Marysin Dwór, Katowice 19-20-21 listopada Hotel Ameliówka k. Kielc Jeśli jesteście zainteresowani – prześlemy Wam program i bliższe informacje dotyczące szkoleń – piszcie w tej sprawie na biuro@perfectmoments.pl O naszych szkoleniach możecie poczytać TU

A żeby Was zachęcić – pokażemy, jak było na ostatnim szkoleniu, w dniach 1-2-3 października w Hotelu Ameliówka pod Kielcami. Liczna, bo 10 – osobowa grupa przyszłych konsultantów ślubnych, była 3 dni z ekipą Perfect Moments.

Oprócz wielu godzin wykładów, licznych pytań, rozstrzygania wątpliwości, etc.  na szkoleniu można było także zapoznać się z dowodami pracy konsultantów – dlatego oglądaliśmy także filmy i zdjęcia, na przykładzie których omawialiśmy szczegółowe zagadnienia organizacji wesel. W sobotę całą grupą pojechaliśmy natomiast przyglądać się konsultantom podczas koordynacji dnia ślubu i wesela – dzięki czemu niektórzy poczuli ten dreszczyk emocji, a byli nawet tacy, co się …zestresowali 🙂 Ostatniego dnia natomiast cała grupa poznała się z fotografem Michałem Lewandowskim z High Light Studio, który wprowadzał grupę w tajniki pracy z fotografem.

Poniżej zapraszam na krótką relację z tych trzech intensywnych dni:

Zajęcia były intensywne :

szkolenie-pazdziernik-2010-2

Oglądaliśmy zdjęcia i filmy z wesel Perfect Moments:

szkolenie-pazdziernik-20101

Michał, fotograf, opowiadał grupie o fotografii:

szkolenie-pazdziernik-2010-3

Pojechaliśmy zobaczyć koordynację na żywo. Byliśmy zarówno na sali, jak i pod Kościołem:

szkolenie-pazdziernik-20102

A tutaj krótka zajawka z wesela, które odbywało się 2 października. Wkrótce więcej szczegółów. Tu- na zachętę -bufet słodkości zrobiony przez baardzo zdolnych cukierników:

szkolenie-pazdziernik-20103-2

A tu dekoracja stołów – winietki, karty menu były projektowane specjalnie na życzenie Pary Młodej. Dekoracje natomiast Para Młoda wybrała sama. Goście otrzymali od Pary Młodej Rafaello opakowane w biały tiul:

szkolenie-pazdziernik-20101-2

Bardzo serdecznie dziękujemy, jak zawsze zresztą, Hotelowi Ameliówka, Michałowi Lewandowskiemu z Hight Light Studio i oczywiście wspaniałej grupie za przybycie!!! A to tylko kilka słów przytoczonych z maili, które napłynęły do nas po szkoleniu: (…)Mnóstwo wiadomości podanych w ciekawy i nietuzinkowy  sposób. Jestem bardzo zadowolona,że wzięłam udział w szkoleniu (…) – Gabrysia – Dziękuję (…) raz jeszcze za 3 dni przepełnione informacjami i fantastyczną atmosferą. 🙂  – Ela 🙂 Pozdrawiamy i zapraszamy na szkolenia Perfect Moments!!!