1

ZAPRASZAMY !!!

VII Radomskie Targi Ślubne

Już po raz siódmy Biuro Turystyczne O.S.T. „Gromada” organizuje targi ślubne. W roku bieżącym odbędą sie one 27-28 lutego w godz. 11:00 – 18:00 w HALI MOSiR w Radomiu.

Podczas targów można obejrzeć i porównać ceny oraz oferty prezentowanych salonów mody ślubnej, garniturów, firm dekoratorskich, transportowych, jubilerskich, foto-video, kwiaciarni, salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, salonów piękności, biur podróży, firm cateringowych, domów weselnych, restauracji, zespołów muzycznych, doradców ślubnych, cukierni, a także porozmawiać z fachowcami. Wszystko to pokażą nasze firmy z Radomia i okolic.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia propozycji, szczególnie ludzi młodych zamierzających w niedalekiej przyszłości wypowiedzieć sakramentalne – Tak.

Młodzi mają tutaj okazję np. przymierzyć suknię, zrobić próbny makijaż, fryzurę, paznokcie, spróbować wyrobów cukierniczych, posłuchać muzyki a także skorzystać z rad konsultantów ślubnych Perfect Moments, którzy przygotowali dla Państwa wykłady dotyczące organizacji ślubu i wesela.

To wygoda i dla rodziców i dla przyszłych małżonków. Oczywiście jak co roku odbędą się licytacje różnych produktów i usług, z których pieniądze są przeznaczone na domy dziecka, hospicja, młodzieżowe kluby sportowe. Ponadto każdy bilet wstępu bierze udział w losowaniu nagród, które ufundowały firmy biorące udział w targach. Z tej okazji również organizator Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada” w Radomiu proponuje rabaty dla przyszłych nowożeńców na wynajem apartamentów oraz na podróże poślubne.

Impreza okazała się sukcesem, zdobyła już pewien prestiż i cieszy się coraz większym zainteresowaniem według opinii zarówno odwiedzających jak i wystawców.

W programie targów m. in. pokazy sukien ślubnych, garniturów, fryzur, makijażu, wiązanek, prelekcje konsultantki ślubnej Perfect Moments, barmańskie show, prezentacja muzyki ślubnej.

Cena biletu wstępu – 15 zł.

Po wszelkie informacje zapraszamy do Biura Turystycznego w Radomiu.

OST GROMADA BIURO TURYSTYCZNE

UL. NARUTOWICZA 9

26 – 600 RADOM

TEL./FAX./ 048/ 360 06 05

e-mail: radom.bt@gromada.pl

www.gromada.pl