Kolorowe buty??? Nie, dziękuję! Wstążka w pasie… hmmm… to już było!

W 2013 Drogie Panny Młode wkładamy naszyjniki i zapinamy kołnierzyki, tak , tak!!!

Nie wiem, czy przekonam was słowami, ale znalazłam kilka zdjęć i chyba nie powiecie, że to nie jest fajny i oryginalny pomysł???? Z naszyjnikiem można nosić się różnie: jak z czerwonego dywanu, jak z wielkiego miasta, ale też sielsko i nawet plażowo. Jeden, jedyny warunek jest taki, że naszyjnik ma być duży- to główny element ślubnej stylizacji w takim wydaniu. Nie ma przeproś-musi być widoczny!

                               

A jeżeli naszyjniki, to nie do końca pomysł dla was, to co powiecie na ślubny kołnierzyk??? Ten element garderoby absolutnie świeci teraz swoje triumfy i fajnie z niego skorzystać również w tym jedynym dniu. Taki kołnierzyk doda uroku każdej Pannie Młodej, a wybór jest ogromny: szydełkowe, proste i klasyczne, z cekinami, perłami… te ostatnie świetnie zastępują biżuterię.

              No i jak podobają się wam takie stylizacje?:) Pozdrawiam, Kinga    Źródła zdjęć: ideasmarta.blogspot.com socialbliss.com bridenthecity.com brudeperlen.blogspot.com 1700louisiana.blogspot.com theberry.com pinterest.com lovemydress.net fragmentsdereves.com bellethemagazine.com rusticweddingchic.com weddingsparrow.wordpress.com weddingbee.com austingrosblog.com newsgab.com ruffledblog.com itscamilleco.com crimsonedgeevents.co.za esther.com.au tumblr.com thelane.com etsy.com