… czyli nasz lipcowy ślub.

Jakiś czas temu pokazaliśmy zapowiedzi relacji z naszych ślubów : (fot. Karol Wawrzykowski)

 

 

Dziś chcę Was zapoznać z Parą, którą poznałam rok przed ich ślubem. Gosia i Andrzej przyszli do nas latem, zatem mieliśmy idealnie 12 miesięcy na to, by zorganizować im ślub i wesele.

Zdjęcia – Tomasz Urbanowicz

Po setkach maili, telefonów, spotkań i omawiania wszelkich szczegółów zapraszam na efekt końcowy tych wielu decyzji, które przyszło nam podjąć.

Przed Wami – Gosia i Andrzej i ich kokardkowe wesele w odcieniach pudrowego różu i fioletu…okiem Tomasza Urbanowicza www.urbanowicz.net.pl ale opowiedziane przez nich samych:

"Współpracę z Perfect Moments rozpoczęliśmy rok przed naszym ślubem i muszę przyznać, że była to decyzja najlepsza z możliwych. Marzyliśmy, aby ten  najważniejszy dzień był idealny i najcudowniejszy. Dzięki Perfect Moments udało się.

 

 

Zaraz po zaręczynach postanowiliśmy, że umówimy się z firmą, która zajmuje się organizacją ślubów bo tak naprawdę nie wiedzieliśmy od czego zacząć a mieliśmy mnóstwo pytań. Zadzwoniliśmy i umówiliśmy się z konsultantką Panią Marią Zając w dogodnym dla nas terminie.

 

Podczas pierwszego spotkania z Panią Marią stwierdziliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Pani Maria opowiedziała nam o pracy firmy Perfect Moments, która podpisuje za nas umowy, pilnuje naszych terminów, wyszukuje podwykonawców a tak naprawdę poświęca bardzo dużo czasu, aby spełnić nasze wymagania. Pani Maria odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania i przedstawiła niezliczone pomysły do zorganizowania wymarzonego ślubu i wesela. Spotkanie trwało dość długo, ale my młodzi, niedoświadczeni chcieliśmy wiedzieć jak najwięcej. Nie mieliśmy sali, kamerzysty, fotografa, nie mieliśmy nic. Baliśmy się, że ciężko będzie znaleźć salę, która będzie spełniać nasze oczekiwania, ale Pani Maria rozwiała wszystkie nasze wątpliwości. Profesjonalnie przygotowana, przemiła atmosfera, cudowne pomysły na zorganizowanie wesela sprawiły, że nawiązaliśmy współpracę z Perfect Moments, która trwała cały cudowny rok.

 

Od początku nie mieliśmy sali. Ale z pomocą Perfect Moments i zaangażowaniem Pani Marii w wyszukanie dla nas tej wymarzonej nie było problemu. Pani Maria nie zostawiła nas samym sobie. To ona z nami wszędzie jeździła, doradzała i za nas wszystko notowała abyśmy mogli potem w spokoju przemyśleć i podjąć decyzję co do wyboru. Niczego nie narzucała to co wybraliśmy to była tylko nasza decyzja. Byliśmy w ciągłym kontakcie emailowym, telefonicznym bez względu na porę dnia. Bez problemu znaleźliśmy profesjonalnego kamerzystę, fotografa, florystkę, oprawę muzyczną do kościoła, a nawet anioły, które ubarwiły ceremonię składania życzeń. Goście byli zachwyceni. Efektem tych wszystkich przygotowań był najcudowniejszy z cudownych ślub i wesele a rzeczywistość przerosła Nasze oczekiwania.

 

Goście byli pod wrażeniem tego co zobaczyli. Zachwyceni byli również samą organizacją. Pomoc konsultantki w takim dniu jest nieoceniona. Ale i przed naszym dniem kiedy w piątek my odpoczywaliśmy i niczym się nie martwiliśmy to konsultantki rozkładały dekoracje, kleiły winietki (co jest czynnością pracochłonną) do późnych godzin wieczornych. Dzień ślubu był dniem bez stresu. Nie martwiliśmy się o nic, nie zajmowaliśmy się sprawami organizacyjnymi. Kiedy Pani Maria była z nami w kościele i pilnowała czy dojechała oprawa muzyczna, czy anioły mają płatki róż, na sali, gdzie miało się odbyć przyjęcie weselne konsultantka Basia dopinała wszystko na ostatni guzik. Sprawdzała czy wszystkie pokazy multimedialne, które miały być naszym prezentem dla gości są gotowe, czy dojechał tort. Nie martwiliśmy się o nic. Wiedzieliśmy, że dzięki takiej pomocy będzie idealnie. Kiedy my podczas wesela rewelacyjnie się bawiliśmy to Panie Marysia i Basia były w ciągłym ruchu i wszystkiego doglądały. Rodzice, goście byli zachwyceni uroczymi konsultantkami.

 

Szefowa Perfect Moments zaraz po weselu zapytała się Nas czy coś byśmy zmienili. Odpowiedziałam, że nic. Było idealnie dzięki jej firmie i naprawdę ciężkiej pracy jej pracowników. Królowała opinia o bajkowym ślubie i weselu. A opinia Gości była najważniejsza. Jedna z nich szczególnie zapadła nam w pamięć: "Nigdy nie byłam i nigdy nie będę na takim weselu". 9 lipiec 2011 już na zawsze zapadnie nam w pamięci. Oglądając cudowne zdjęcia zawsze będziemy wracać do tego dnia. Bardzo polecamy zorganizowanie ślubu i wesela przez Perfect Moments. W tej chwili nie wyobrażamy sobie organizacji wesela na "własną rękę" i związanego z tym stresu. Młode pary nie zdają sobie sprawy jak dużo jest przy tym pracy, jak dużo czasu trzeba poświęcić by zorganizować wesele. Wystarczy, że czegoś nie dopilnuje, przeoczy i może to zaszkodzić całej uroczystości a nikt tego nie chce. Jeśli chcecie spełniać marzenia z całego serca polecamy Perfect Moments. Konsultantki jak anioły stróże dopilnują wszystkiego. Gwarantuję, że nikt nie będzie żałował!

 

Chcielibyśmy bardzo podziękować Perfect Moments za całoroczną współpracę a szczególnie Pani Marii Zając bez której nie mielibyśmy naszej pięknej bajki. Pani Maria z którą współpracowaliśmy cały rok sprawdziła się na 100%. Jest osobą bardzo profesjonalną, uczciwą, sumienną. Ciągle zaskakiwała nas nowymi pomysłami i dbała o nas, o Nasz Dzień jak o swój własny, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy za poświęcony nam czas i zrealizowanie naszych marzeń. Dziękujemy za zrobienie prezencików dla naszych gości, serwetek w kształcie kokardki i wszystkich innych rzeczy, których nie sposób wymienić. Cieszymy się za zarazem żałujemy, że już jest po…

 

Małgorzata i Andrzej

Zatem zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z wesela Gosi i Andrzeja:

Pozdrawiamy Gosię i Andrzeja, którzy dopiero teraz są w podróży poślubnej :*