logo_o_nas_slubowisko_2Witajcie,

spieszę zawiadomić, że narzędzie, nad którym pracowaliśmy wraz z portalem Ślubowisko.pl od wielu miesięcy już jest dostępne dla wszystkich !!!

Oto czym jest WOW :):

"W sieci pojawił się właśnie pierwszy w Polsce Wirtualny Organizator Wesel (WOW)! Narzędzie dostępne jest dla wszystkich Internautów za darmo pod adresem www.slubowisko.pl.Innowacyjne narzędzie, które usprawni przygotowanie każdego wesela, opracowane zostało przez ekspertów z branży ślubnej, a to jest gwarancją perfekcyjnej organizacji przyjęcia. Koniec zmartwień, mozolnych przeliczeń i spisywania tysiąca szczegółów na wiecznie ginących karteczkach. WOW umożliwia każdemu stworzenie prywatnego planu działania i przejścia krok po kroku przez wszystkie etapy weselnej kampanii.

W polskim Internecie istnieje setki narzędzi wspomagających organizację ślubu i wesela, ale niestety nie spełniają swojej funkcji. Co nam z samego kalkulatora czy listy gości? Ludzie potrzebują kompleksowego narzędzia, które poprowadzi ich za rękę krok po kroku. Narzędzia, które dostarczy wiedzy i rozwieje wątpliwości. Wedding plannera, na którego niestety nie każdego stać. Zagranicą takie narzędzia to codzienność. Jesteśmy pewni, że w Polsce takie narzędzie musiało się pojawić, dlatego postanowiliśmy je stworzyć. Wierzymy, że spotka się z przychylnością Internautów – mówi Marcin Zaborowski, jeden z pomysłodawców WOW.

Narzędzie składa się z 16 kroków, które ułożone zostały przez ekspertów z Perfect Moments zgodnie z chronologią i logiką. W każdym kroku mamy do dyspozycji porady, wypowiedzi Społeczności, najlepsze oferty oraz narzędzia dedykowane i ciekawostki ekspertów. Do każdego kroku możemy dodać notatkę z ważnymi informacjami. Filozofia jest prosta: poznajemy teorię oraz ofertę, wybieramy coś dla siebie i oznaczamy dany krok jako wykonany. Warto dodać, że do narzędzia można wrócić w dowolnej chwili – wszystkie dane zapisywane są automatycznie.

Narzędzie dostępne jest pod adresem na stronie www.slubowisko.pl w sekcji „Wirtualny Organizator Wesel”. "

Mamy nadzieję, że będzie to dla Was przydatne narzędzie:)

Pozdrawiamy,

Zespół PM