Czy wiecie, że kolor zielony to symbol nadziei, harmonii, spokoju i równowagi? Kasia i Bartek, wybrali właśnie ten kolor jako motyw przewodni swojego wesel. Dali się poznać jako osoby, które genialnie się równoważą i które cenią sobie spokój… i kto wie, może zdecydowali się na współpracę z Perfect Moments, bo wiedzieli, że dzięki nam, w dniu swojego ślubu i wesela będę odczuwać tylko radość, spokój i harmonię ?? 😉

     Miało to być klasyczne wesele, ale ze szczyptą oryginalności dlatego też razem z Parą Młodą pilnowałyśmy, aby było kilka elementów, które zaskoczą przybyłych gości.
Pierwszą niespodzianką było miejsce ślubu… ślub kościelny w plenerze w przepięknej kaplicy. Wesele w lokalu z nowoczesną oranżerią gdzie gości witał świetny zespół i barmani serwujący pyszne drinki. A w sali jadalnej zielone dekoracje i candy bar podany na trawie.

     Na tym przyjęciu nie tylko para młoda zaskoczyła swoich gości, ale również oni sami zaskoczyli zarówno parę młodą jak i nas konsultantki ślubne, które widziały nie jedno wesele… Wzruszające przemówienia, 6 letni maluch grający świetnie na perkusji i muzykalni goście, którzy dali mini koncert w trakcie przyjęcia czy świadek tańczący Michaela Jacksona, to tylko kilka momentów, które stworzyły tą niesamowitą atmosferę wesela Kasi i Bartka.

    Było mi niezmiernie miło, że jako swoją agencję ślubną wybraliście Perfect Moments. Dziękuję, że mogłam wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu.

Pozdrawiam,
Katarzyna Czerny
Konsultantka ślubna Perfect Moments Katowice

zdjęcia: Kinga Herok http://kingaherok.com/

Zielono mi…..