Koronawirus – realne rozwiązania w organizacji wesel. Oferta S.O.S Agencji Spinki.

 

Od 14 marca w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób. w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, obejmuje on także wesela.

Dodatkowo Urzędy Stanu Cywilnego wprowadzają ograniczenia co do maksymalnej liczby uczestników ceremonii – macie wątpliwości? Zazdwoncie po informacje do swoich USC.

SPINKI rekomendują przełożenie przyjęć weselnych, które były zaplanowane na marzec i kwiecień br. z możliwością niestety wydłużenia na kolejne miesiące.
 

Kochani nie martwcie się! Naprawdę wszystko jesteście w stanie omówić z Waszymi usługodawcami, umowy można aneksować. Z kolei branżę ślubną prosimy o elastyczność. To nie powinien być żaden problem aby znaleźć NOWY TERMIN na jesień i zimę tego roku lub na wiosnę i oczywiście lato w roku 2021.

OFERTA S.O.S.

SPINKI wprowadzają specjalną OFERTĘ S.O.S. dla wszystkich zagubionych Par Młodych, które są obecną sytuacją zestresowane i zmęczone, nie wiedzą od czego zacząć te wszystkie zmiany w związku z pandemią.

Oddajcie organizację swojego wesela w dobre ręce. Zajmiemy się ustaleniem nowego terminu, w Waszym imieniu będziemy aneksować wszystkie umowy. Poinformujemy Waszych gości o wszelkich zmianach.

Z największą przyjemnością pomożemy Wam wszystko spiąć w piękną całość!

 

Mając za sobą doświadczenia z setek zorganizowanych ślubów i przyjęć weselnych  ( również tych plenerowych ) doskonale zdajemy sobie sprawę, iż jest to nie lada zadanie. Dziesiątki, a nie rzadko nawet setki spraw do załatwienia i skoordynowania, podejmowanie trudnych decyzji i szukanie optymalnych rozwiązań spędzają sen z powiek przyszłej parze młodej. A teraz jeszcze dodatkowo analiza umów, aneksowanie umów, szukanie nowego terminu dla wszystkich już zatrudnionych usługodawców.

My znamy setki sprawdzonych, wspaniałych firm w branży ślubnej. Gwarantujemy, że niczego, nikogo nie zabraknie! Będziemy Wam proponować różne rozwiązania aż do skutku. 

Zarówno w Dniu Ślubu jak i w całym procesie przygotowywania Najważniejszego Dnia w Życiu, możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Zatrudniając jedną z konsultantek SPINEK, które od 14-tu lat spinają stylowe przyjęcia i świetnie znają się na organizacji ślubów, sprawicie sobie  świetny prezent ślubny, dzięki któremu Wasz dzień będzie nie tylko niezapomniany ale też dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.

 SPINKI dbają o interesy swoich klientów jak o swoje własne i gwarantujemy, że zarobimy na swoje wynagrodzenie z nawiązką, ponieważ wiemy jak to robić. Wiemy gdzie, jak i na czym można zaoszczędzić, a w co warto zainwestować.

Ponad to będziemy dla Was wsparciem w każdej sytuacji i żadna nie będzie dla nas zaskoczeniem, bo tym żyjemy i jest to dla nas chleb powszedni.

Najważniejsze dla Pary Młodej jest poczucie bezpieczeństwa, że mają blisko siebie kogoś, kto dba o ich interesy, umie słuchać, realizować zadania i skutecznie zarządzać całym projektem.

 

W przypadku organizacji ślubu i  przyjęcia, praca nasza i naszego zespołu to kilkaset godzin planowania, organizowania, różnego rodzaju spotkań i wyjazdów, zarwanych nocy na kilka dni przed przyjęciem, aby spiąć wszystko w perfekcyjną całość. Zrobimy to z największą przyjemnością, licząc że zaufacie nam i powierzycie organizację Ślubu i przyjęcia weselnego i że będzie to jedna z najlepszych decyzji jaką podejmiecie w związku z realizacją swojego ślubu. 

 

Jeżeli zdobędziemy Wasze zaufanie dołożymy wszelkich starań, byście w trakcie przygotowań jak i w dniu ślubu byli  zrelaksowani i szczęśliwi, skupiali się tylko na sobie i świetnie się bawili pozostawiając przyziemne sprawy w rękach SPINEK. 

Będziemy niezmiernie dumni mogąc uczestniczyć w przeżywaniu z Wami tych najważniejszych i najpiękniejszych chwil.

Referencje od naszych klientów:

https://www.facebook.com/pg/AgencjaSpinki/reviews/?ref=page_internal – żadna polska agencja nie ma tylu referencji co SPINKI!

https://www.agencjaspinki.pl/opinie

 

Nasze Realizacja są na stronie, fanpage i na instagramie:

https://www.agencjaspinki.pl/sluby

https://www.instagram.com/agencjaspinki.pl/

https://www.facebook.com/AgencjaSpinki

 

a Filmy z naszych realizacji:

https://www.youtube.com/user/PerfectMomentsPL/videos

 

Nasza firma istnieje od  2006 roku – to jedna z pierwszych agencji wedding plannerskich w kraju.

 

Zapytaj o OFERTĘ S.O.S. Napisz lub zadzwoń do nas:

 

Kielce i województwo świętokrzyskie:  karina@agencjaspinki.pl  tel. +48 691 236 486

Kraków i województwo małopolskie: agata@agencjaspinki.pl tel. +48 733 999 472

Poznań i województwo wielkopolskie: weronika@agencjaspinki.pl tel. +48 691 773 760

Obsługujemy też województwa: śląskie, mazowieckie, pomorskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, dolnośląskie, opolskie czyli prawie CAŁĄ POLSKĘ. Zapytaj o swój region! Pomożemy tam gdzie będziemy potrzebne!

Będziemy Waszymi aniołami stróżami w tym trudnym czasie!

Teraz najważniejsze jest bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych dlatego zostańcie w domach!

 

Pozdrowienia od SPINEK!

 

Koronawirus – realne rozwiązania w organizacji wesel. Oferta S.O.S Agencji Spinki.