Mikrośluby i wesela w stylu kameralnym

Ślub w skali mikro? Pewnie, bo przecież nie każdy odnajduje się w uroczystościach organizowanych na setki gości. Kameralne przyjęcia, same najbliższe osoby i Wy, którzy czujecie, że ten dzień spędzacie w gronie ważnych dla Was gości. Tu nie ma miejsca na przypadek, bo mikrośluby i mikrowesela są dopracowane tak jak wielkie przyjęcia, i właśnie to daje nieograniczone możliwości twórcze. 

Czujecie, że wielkie przyjęcia nie są dla Was, na samą myśl o pierwszym tańcu przy setkach par oczu czujecie ścisk w żołądku, a całonocna impreza Was przeraża? Mamy dla Was dobre wieści – ślub i wesele mogą być dla Was dniem pełnym przyjemności, jeśli tylko zaufacie nam i wspólnie stworzymy scenariusz Waszej uroczystości. Może wybierzemy dla Was mały pensjonat z dala od tłumów, gdzie „tak” powiecie sobie na pomoście tuż nad jeziorem. A potem pójdziecie rozkoszować się uroczystym obiadem w gronie tych, którzy są Wam najbliżsi. 

Dla nas najważniejsze jest, byście wspólnie z nami znaleźli swój własny sposób celebracji. Pokażemy Wam, że kameralne przyjęcia też mogą być wielką uroczystością, ale w skali mikro.
Zaplanuj swój ślub