Śluby plenerowe

Zachodnia moda na ślub w plenerze dotarła i do nas – coraz częściej polskie Pary Młode pobierają się nie w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, a właśnie poza ich murami.

Na pewno widzieliście takie sceny w filmach rodem z Hollywood… Wy też możecie być jak gwiazdy kina! Śluby plenerowe to doskonała propozycja dla par, które chcą, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy, niepowtarzalny, otoczony magiczną aurą. Takiej atmosfery nie zapewni nawet najpiękniejsza salka w urzędzie stanu cywilnego!

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w plenerze można zorganizować nie tylko ślub cywilny, ale i kościelny. Choć w przypadku tego drugiego formalności są niemal nie do przejścia – kodeks prawa kanonicznego przewiduje taką możliwość jedynie w wyjątkowych okolicznościach. Dlatego osoby marzące o powiedzeniu sobie magicznego „TAK” w nietypowym miejscu zazwyczaj wybierają ślub cywilny – tutaj formalności są znacznie mniejsze.

Formalności formalnościami – nie zaprzątajcie sobie nimi głów! Jeśli chcecie wziąć ślub w wybranym przez siebie miejscu, zgłoście się do nas! Organizacja ceremonii w plenerze to dla nas żaden problem. Podsuwamy inspiracje, realizujemy wszystko zgodnie z Waszą (lub naszą wspólną) wizją. Zadbamy o właściwą lokalizację, jej dekorację, miejsca dla gości, oprawę muzyczną oraz kwiatową. Jeśli marzy Wam się uroczystość w konkretnym stylu – sprostamy i temu wyzwaniu! Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W skrócie – dopniemy wszystko na ostatni guzik.

Gdzie może odbyć się ślub plenerowy? Praktycznie wszędzie. W ogrodzie, na plaży, na polanie, w parku, nad jeziorem, w zabytkowym pałacyku… Może to być miejsce, które po prostu wpadło Wam w oko, ale też takie, z którymi wiążą się piękne wspomnienia – na przykład miejsce Waszego pierwszego pocałunku, pierwszego wypowiedzianego na głos „Kocham Cię”… Pokażcie nam swoje wymarzone miejsce na przypieczętowanie Waszej miłości, a my ze swojej strony obiecujemy, że zrobimy wszystko, by zaplanować ceremonię jak z bajki. Nie macie pomysłu na lokalizację? To też nie problem! Możecie poszukać inspiracji na naszej stronie, sami również chętnie zaproponujemy Wam coś wyjątkowego.

Śluby w plenerze to świetna idea dla indywidualistów i par, które stawiają na niesztampowe rozwiązania. To również idealna propozycja dla osób kochających naturę, oryginalność i świeżość.

Sprawdźcie również nasze inne modne realizacje:

Zaplanuj swój ślub