Śluby i wesela w górach

Organizowaliśmy tradycyjne i niestandardowe przyjęcia ślubne, w tym niesamowicie modne śluby w górach. Odbywają się tu już nie tylko ślubne sesje fotograficzne –dziś Pary Młode składają sobie przysięgi małżeńskie na szczytach.

Jeżeli góry zajmują specjalne miejsce w Waszych sercach, to pokażcie to całemu światu, przyrzekając sobie miłość u ich stóp!

Ślub w górach to niepowtarzalny pomysł na TEN najważniejszy dzień dla miłośników długich górskich wędrówek i wspinaczek, ale także dla kochających naturę i przyrodę. Nie martwcie się tym, że na co dzień mieszkacie na drugim końcu Polski i trudno będzie zrealizować takie pragnienia –SPINKI Wam w tym pomogą!

Załatwimy wszystko za Was: wybierzemy lokal z najpiękniejszymi widokami górskimi, zagwarantujemy najsmaczniejsze lokalne jedzenie, wynajmiemy podwykonawców-specjalistów, zorganizujemy transport z każdego zakątka Polski. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu nie będziecie musieli się niczym przejmować – zamiast się martwić, możecie wybrać się na wycieczkę w ukochane góry.

Sprawdźcie również nasze inne modne realizacje:

Zaplanuj swój ślub