Post
Stylizacja glamour – elegancko, pięknie, z klasą.
Skrzące się złotem wesele w stylu glamour. Połączenie złota i czerni jest bardzo modne i glamour. Podobnie jak nasza Para Młoda – Marta i Łukasz. Zrealizowaliśmy dla nich przyjęcie weselne kojarzące się z najbardziej eleganckimi galami dla gwiazd.
Post
Koronkowe LOVE
Ślub i wesele Alicji oraz Marcina, to historia przepięknej miłości, która po 15 lat małżeństwa zaprowadziła Parę Młodą do ołtarza, by złożyć sobie przysięgę na resztę życia. To było wyjątkowe wesele, wyjątkowa Para i wyjątkowe miejsce…
Post
Ognista miłość Ruda i Broda
Ona z rozwianymi rudymi włosami, On z przyklejonym uśmiechem, który otacza bujna broda. Ona ciąglę gada, On spokojnie patrzy.
Post
Rustykalnie, lekko, skromnie i romantycznie…
Zawsze to ja zwracałam się do nich z zapytaniem o wolny termin . Tym razem to Ania i Sebastian z ID Multimedia zadzwonili do mnie. Zdecydowali się zalegalizować swój związek i uczcić ten moment z najbliższymi. Ja miałam im w tym pomóc, a czasu na przygotowania nie było dużo.
Post
Miłość na Giewoncie? prawie… :)
Z Patrycją i Szymonem po raz pierwszy spotkałam się w Walentynki - prawda, że romantycznie?? To właśnie w Dzień Zakochanych zaczęła się nasza współpraca.
Lady Gaga
Dzisiejsza bohaterka naszego bloga to Lady Gaga! Zapewne większość z Was kojarzy jej piosenki i ekscentryczne (a czasami wręcz wulgarne). Ale dlaczego właściwie konsultantki ślubne piszą o szalonej diwie??? Ano dlatego, że wszelkie znaki na niebie i ziemi (czyt. PLOTKI), że właśnie ta artystka, jeszcze w tym sezonie, wyjdzie za maż.