Post
Koronkowe LOVE
Ślub i wesele Alicji oraz Marcina, to historia przepięknej miłości, która po 15 lat małżeństwa zaprowadziła Parę Młodą do ołtarza, by złożyć sobie przysięgę na resztę życia. To było wyjątkowe wesele, wyjątkowa Para i wyjątkowe miejsce…
Post
Ognista miłość Ruda i Broda
Ona z rozwianymi rudymi włosami, On z przyklejonym uśmiechem, który otacza bujna broda. Ona ciąglę gada, On spokojnie patrzy.
Post
Rustykalnie, lekko, skromnie i romantycznie…
Zawsze to ja zwracałam się do nich z zapytaniem o wolny termin . Tym razem to Ania i Sebastian z ID Multimedia zadzwonili do mnie. Zdecydowali się zalegalizować swój związek i uczcić ten moment z najbliższymi. Ja miałam im w tym pomóc, a czasu na przygotowania nie było dużo.
Post
Miłość na Giewoncie? prawie… :)
Z Patrycją i Szymonem po raz pierwszy spotkałam się w Walentynki - prawda, że romantycznie?? To właśnie w Dzień Zakochanych zaczęła się nasza współpraca.
Lady Gaga
Dzisiejsza bohaterka naszego bloga to Lady Gaga! Zapewne większość z Was kojarzy jej piosenki i ekscentryczne (a czasami wręcz wulgarne). Ale dlaczego właściwie konsultantki ślubne piszą o szalonej diwie??? Ano dlatego, że wszelkie znaki na niebie i ziemi (czyt. PLOTKI), że właśnie ta artystka, jeszcze w tym sezonie, wyjdzie za maż.
Kolorowe halki HOT or NOT?
Już od kilku sezonów na ulicach, w klubach, ale także na bardziej eleganckich przyjęciach zauważyć możemy dziewczyny w tiulowych spódnicach - tak zwane tiulówki. Także mody ślubnej ten trend nie omija – pod piękne białe suknie panny młode coraz chętniej zakładają obszerne tiulowe halki i spódniczki we wszystkich kolorach tęczy, które pięknie wyglądają na zdjęciach, cudownie układają się w tańcu oraz często nadają kreacjom lekkiego „retro smaczku”