Post
Studniówka – jak zorganizować tę najważniejszą noc maturzystów?
Studniówka – jak zorganizować tę najważniejszą noc maturzystów? Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim sezon studniówkowy. Uczniowie ostatnich klas liceum i technikum nie potrafią doczekać się tego pierwszego – a często i najważniejszego - balu w życiu. Jak sprawić, aby studniówka była niezapomniana?
Post
Event branżowy? Tylko ze Spinkami!
Event branżowy? Tylko ze Spinkami! 10 i 11 grudnia 2016 roku w Kielcach odbyła się niezwykła impreza – Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub. Jak łatwo się domyślić, nie mogło zabraknąć tam i nas! Co więcej, wystąpiliśmy w roli współorganizatora tego eventu. Ogólnopolskie Targi Ślubne – co działo się w Kielcach?
Post
Suknia ślubna – niech podkreśli Twoje piękno!
PO PROSTU - Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień. Dzień ślubu to ten najważniejszy dla Panny Młodej, ale jest także bardzo ważny dla innych kobiet uczestniczących w tym wydarzeniu: matki, siostry, świadkowej, druhny, przyjaciółki. Każda z nich powinna czuć się wyjątkowo. Jest to możliwe w bardzo prosty sposób – dzięki sukniom PO PROSTU. Suknia ślubna – niech podkreśli Twoje piękno!
Post
Konsultant ślubny – czy warto podjąć współpracę z wedding plannerem?
Konsultant ślubny – czy warto podjąć współpracę z wedding plannerem? Dziś poruszamy temat nieco kontrowersyjny, bo dotyczący oszczędności związanych ze ślubem - a dokładniej kosztów pracy konsultanta ślubnego. Dlaczego warto włączyć ten wydatek w budżet ślubny?
Post
StyLOVE przyjęcia urodzinowe!
Organizacja przyjęć urodzinowych ze stylem! Zbliża się dzień kolejnych urodzin… które to już? Trzydzieste, czterdzieste czy może pięćdziesiąte? Nie musisz nam tego zdradzać, bo to nieistotne – ważne, aby przyjęcie urodzinowe było stylowe i żebyś bawiła się na nim wyśmienicie!
Post
Jak idealnie spiąć Święta?
Już za kilka dni Boże Narodzenie. Dla jednych jest to czas ogromnej radości i odpoczynku, a dla drugich… stresu i pośpiesznych przygotowań. Sami możemy sprawić, że będziemy należeć do tej pierwszej grupy – dziś Spinki radzą jak idealnie spiąć Święta!