Post
Studniówka – jak zorganizować tę najważniejszą noc maturzystów?
Studniówka – jak zorganizować tę najważniejszą noc maturzystów? Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim sezon studniówkowy. Uczniowie ostatnich klas liceum i technikum nie potrafią doczekać się tego pierwszego – a często i najważniejszego - balu w życiu. Jak sprawić, aby studniówka była niezapomniana?
Post
Event branżowy? Tylko ze Spinkami!
Event branżowy? Tylko ze Spinkami! 10 i 11 grudnia 2016 roku w Kielcach odbyła się niezwykła impreza – Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub. Jak łatwo się domyślić, nie mogło zabraknąć tam i nas! Co więcej, wystąpiliśmy w roli współorganizatora tego eventu. Ogólnopolskie Targi Ślubne – co działo się w Kielcach?
Post
Suknia ślubna – niech podkreśli Twoje piękno!
PO PROSTU - Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień. Dzień ślubu to ten najważniejszy dla Panny Młodej, ale jest także bardzo ważny dla innych kobiet uczestniczących w tym wydarzeniu: matki, siostry, świadkowej, druhny, przyjaciółki. Każda z nich powinna czuć się wyjątkowo. Jest to możliwe w bardzo prosty sposób – dzięki sukniom PO PROSTU. Suknia ślubna – niech podkreśli Twoje piękno!
Post
Konsultant ślubny – czy warto podjąć współpracę z wedding plannerem?
Konsultant ślubny – czy warto podjąć współpracę z wedding plannerem? Dziś poruszamy temat nieco kontrowersyjny, bo dotyczący oszczędności związanych ze ślubem - a dokładniej kosztów pracy konsultanta ślubnego. Dlaczego warto włączyć ten wydatek w budżet ślubny?
Post
Organizacja imprezy urodzinowej – o czym należy pamiętać?
Organizacja przyjęć urodzinowych ze stylem! Zbliża się dzień kolejnych urodzin… które to już? Trzydzieste, czterdzieste czy może pięćdziesiąte? Nie musisz nam tego zdradzać, bo to nieistotne – ważne, aby przyjęcie urodzinowe było stylowe i żebyś bawiła się na nim wyśmienicie!
Post
Jak idealnie spiąć Święta?
Już za kilka dni Boże Narodzenie. Dla jednych jest to czas ogromnej radości i odpoczynku, a dla drugich… stresu i pośpiesznych przygotowań. Sami możemy sprawić, że będziemy należeć do tej pierwszej grupy – dziś Spinki radzą jak idealnie spiąć Święta!