GRAND PARTY II Festiwal przyjęć udanych
Chcesz wiedzieć jakie są najnowsze trendy we fryzjerstwie i makijażu ślubnym? Nie wiesz jaką suknię wybrać? Albo co ma ubrać Twój przyszły mąż? A może masz wątpliwości jakie kwiaty są teraz modne na ślubie? Posłuchaj co doradza Konsultant Ślubny. Zapraszamy na ślubne Grand Party Festiwal udanych przyjęć.
Post
Ślub na plaży w Polsce
vW sierpniu 2013 r. spełniliśmy kolejne marzenie Parze Młodej, która pragnęła pobrać się nad morzem. Piasek, szum fal, poranna morska bryza, piękna pogoda, muzyka U2 oraz ciągle uśmiechnięci goście – wszystko przebiegło idealnie, a dekoracje w stylu hawajskim podkreśliły wyjątkowość tego ślubu. Tak zaczął się jedyny dzień Martyny i Przemka, którzy już o 10 rano zostali małżeństwem. Kolejnym równie istotnym punktem tego dnia był Ślub w Kościele Mariackim w Darłowie, na który Panna Młoda założyła piękną białą suknię ślubną z długim welonem a Pan Młody elegancki garnitur.
Bo warto pomagać!!!
Kochani, często w trakcie pisania zapraszania, zastanawiacie się, o co poprosić gości, aby nie przynosili kwiatów, które oczywiście są piękne, ale nie dość, że kosztowne to również szybko więdną. Możliwości jest kilka, często spotykamy kupony totolotka, losy na loterię, butelki wina, książki, słodycze czy pluszaki, które potem wędrują do domów dziecka. Jeśli chcecie zrobić coś oryginalnego mamy was alternatywę do alkoholi czy kuponów na loterię, o szczegółach przeczytacie poniżej. Jakiś czas temu odezwała się do nas Pani Agata, która pracuje w Stowarzyszeniu WIOSNA.
Ślub moich marzeń!?
Pamiętacie materiał „ślub moich marzeń” Patrici z oddziału Hiszpańskiego? Tym razem przestawiamy wam wymarzone wesele Kai , która pracuje w naszym oddziale kieleckim. Chcecie zobaczyć, jaki wesele najchętniej zorganizowałaby Kaja? Zobaczcie poniżej Dlaczego coraz więcej ludzi nie lubi i nie chodzi na wesela? bo tak naprawdę każde z nich jest takie samo, na danym regionie te same tradycje, obrzędy, dużo stresu. A gdyby tak podejść do wesela na luzie?
Post
Słodkie wesele Ali i Kamila
Pamiętacie sesję narzeczeńską z lizakiem w roli głównej? Love is sweet? :) Zgodnie z obietnicą zapraszamy na c.d tej historii. Spotkaliśmy się pięknego dnia, czyli 08.06.2013 w pięknym i klimatycznym Zamku pod Wrocławiem. Na sali weselnej królowała soczysta fuksja i zieleń, wysokie, bogate kompozycje. Było kolorowo i jednocześnie elegancko. Czy pojawił się jeszcze lizak? Ależ oczywiście – wykorzystaliśmy go jako prezent dla gości w podziękowaniu za ich obecność.
ŚLUB W TRADYCJI HISZPAŃSKIEJ?
Śluby w Hiszpanii odgrywają niezwykle ważna rolę. Śluby są tam wielkim świętem zarówno dla rodziny pary młodej ich przyjaciół a nawet sąsiadów.