Post
Międzynarodowe wesele w Pałacu Zdunowo
Są takie pary, jak Leila i Adam, które bardzo potrzebują pomocy konsultanta ślubnego. I nie dlatego, że nie mają czasu na organizację. Nie jest też powodem trudność logistyczna ich wesela. Ani też - mieszkanie poza granicami kraju. Potrzebują wedding plannera ze wszystkich tych powodów!
Post
Ślub w stylu powieści Jane Austen
Każdy z nas w dzieciństwie marzył, żeby być jednym z bohaterów bajek. Z czasem dorośliśmy, zamiast baśni czytamy powieści – dlaczego więc nie zostać ulubioną postacią literacką chociaż na jeden dzień? Ślub to idealny moment, by ziścić te marzenia! Dziś przedstawiamy kilka inspiracji dla miłośników książek Jane Austen.                
Post
Miejskie wesele w stylu industrialnym
Miejskie wesele w stylu industrialnym. Kiedy na szkoleniach dla przyszłych konsultantów ślubnych dostaję pytanie jak ja to robię, że mam w swoim portfolio tak różnorodne wesela odpowiadam - słucham swoich par młodych. Bo wedding planner musi być uważny, znać nie tylko branżę ślubną, ale przede wszystkim - oczekiwania swoich par. To jest klucz do sukcesu, by organizować wesela, które zachwycą gości i nowożeńców.
Post
Ślub zimą – czy warto?
Jeszcze nie tak dawno pary wybierały zimowe śluby z powodów innych, niż chęć pobrania się o tej porze roku. Ale na szczęście coraz więcej narzeczonych decyduje się na organizację ślubów poza sezonem ślubnym, który trwa od maja do października.
Post
Trendy 2019 – jak zorganizować modne wesele?
Nadszedł czas, by porozmawiać o tym, jak zorganizować swoje wesele w 2019 roku w oparciu o trendy. Dlaczego podkreślam, że tylko w oparciu o to, co będzie modne? Każdy kto mnie zna wie, że kocham trendy. Ale bardzo cenię także indywidualny gust. I, zarówno prywatnie jak i zawodowo, moda jest dla mnie tylko dodatkiem do własnego stylu. Tak samo podchodzę do organizacji przyjęć - trendy są tylko uzupełnieniem stylu pary młodej.
Post
W 2 miesiące do ślubu i to w rytmach hinduskiej muzyki
Dziś zabiorę Was na wesele pachnące orientem. Będziecie bawić się na polsko-hinduskim przyjęciu wraz z gośćmi z całego świata. I przekonam Was, że organizacja ślubu w dwa miesiące jest jak najbardziej możliwa. Zapraszam na miks egzotyki z najnowszymi europejskimi trendami pod dachem Cegielni Rzucewo.