Post
Jesienny ślub Karoliny i Przemka
To był przepiękny jesienny ślub, w wyjątkowo urokliwym miejscu. Karolina i Przemek to niesamowicie ciepli ludzie - młodzi, uśmiechnięci, z wieloma pomysłami. Chcieli swój najważniejszy dzień przeżyć wśród najbliższych, w pięknym otoczeniu, a przy tym złamać trochę konwencję tradycyjnych wesel. Postawili na swobodę, sielskość i naturalność.
Post
Walentynki, święto miłości – życzenia
Ślub bez pocałunków? Chyba niemożliwe! Specjalnie z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Was zestaw najpiękniejszych KISSów naszych Par Młodych.
Urban wedding vs wesele w wiejskim stylu
Czym różni się wesele na wsi od tego zorganizowanego w mieście? Jakie są wady i zalety, przeszkody i korzyści?
Post
A W IZRAELU…. KOLEJNA CZĘŚĆ PIĘKNEJ HISTORII MAGDY I ERICA. Wesele!
Pamiętacie piękne tradycyjne żydowskie zaślubiny? Piękna sesja plenerowa oraz żydowski tradycyjny ślub? Teraz chcemy wam pokazać jak Magda, Eric i ich goście bawili się na weselu w Izraelu!
Ciacha, czyli coś o Panach Młodych cz. 2
Do Polski nadciągnęła w końcu moda na wesela
Post
Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
8-9 stycznia 2015 miało miejsce Walne Zebranie członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. http://www.psks.pl/ Tym razem zjazd odbył się w przepięknym Sopocie, gdzie zjechały się niemal wszystkie Agencje Ślubne należące do PSKŚ. Obrady przebiegały we wspaniałej atmosferze. Było wiele poważnych dyskusji, ale również wiele uśmiechu.