Post
A w Izraelu…. kolejna część pięknej historii Magdy i Erica, którzy pobrali się w Izrealu
I gdyby nie pewien szalony pomysł przyjaciółki Magdy, to pewnie żadne z nich nie wiedziałoby o swoim istnieniu aż do teraz. Poznali się najprościej mówiąc…przez Internet. Magda, fotografka, leciała niedługo później na zdjęcia do Paryża, o czym wspomniała Ericowi. Po wylądowaniu czekał na nią powitalny SMS i.
Post
Najpiew Nowy Jork, potem Paryż aż w końcu przepiękny ślub w Izraelu
Dzisiejszym wpisem chcemy wam przestawiać niezwykłą Parę. Magdę i Erica… co Perfect Moments ma wspólnego z tą parą? Magda to znajoma Kariny, a z racji tego, że ślub ten był bardzo wyjątkowy poprosiłyśmy Parę Młodą o udostępnienie zdjęć z tego wyjątkowego dnia…
Klipsy do butów How Do I Look
Klipsy do butów marki How Do I Look to niebanalny dodatek na każdą okazję dla osób, które lubią podkreślić swój styl. Za jednym kliknięciem ulubiona para butów zmienia swoje oblicze i nabiera zupełnie nowego charakteru. Dedykowane zarówno dla kobiety z klasą (Linia GLAMOUR), dziewczyny z sąsiedztwa (Linia CASUAL), przyszłej Panny Młodej (Linia WEDDING) i małej księżniczki (Linia KIDS) sprawią, iż nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.
Post
… a taka piękna miłość…
Brzydka Ona, Brzydki On, a taka piękna miłość... to słowa piosenki do której zatańczyli Sylwia i Przemek, zaskakując tym swoich gości.
Post
Międzykontynentalna miłość :)
W pierwszą, papierową rocznicę ślubu, zapraszamy na relację z tego wyjątkowego wesela. Przez cały okres przygotowań dwa spotkania z Panną Młodą, jedno spotkanie ( dzień przed weselem :)) z Panem Młodym, setki maili, rozmowy i oto efekt.
Post
Salon sukien Promariage – wyprzedaż w salonie
Dziewczyny, jeżeli nadal szukacie sukni na 2014 rok lub zaczynacie rozglądać się za swoją wymarzoną suknią na 2015 to na pewno ucieszy Was, że w salonie Promariage zaczęła się właśnie WIELKA WYPRZEDAŻ SUKNI 2014.