Post
Ślub Marty i Kamila – szczęśliwa siódemka
Marta i Kamil poznali się 7 lipca, tak więc „siódemka” była z Nimi od początku:) Kiedy ich poznaliśmy wiedzieliśmy, że to nie jest zwykła para… Do Perfect Moments trafili, ponieważ chcieli, aby ich ślub był niebanalny i wyjątkowy. Chcieli zaskoczyć swoich gości. Pomyśleliśmy dlatego więc nie zrobić czegoś jeszcze bardziej zaskakującego dla Nich samych? A właściwie dla Pana Młodego… I udało się:)
Post
Weselnie Wystylizowani
Weselnie wystylizowani. Miłośnicy życia w wielkim mieście. Uwielbiają modę, która w ich rękach staje się wdzięczną zabawką. Wyśmienite jedzenie to dla nich synonim eksperymentów kulinarnych oraz wyczynów najlepszych kucharzy z każdego zakątka świata. To właśnie weselnie wystylizowani!
Post
Przyjęcie weselne w stylu Fantazy
Jednym z pierwszych pytań, jakie zadaję każdej parze młodej, jest „Jakiej szukacie Sali”. Aneta i Robert odpowiedzieli „Jak najbardziej podobnej do chatki Hobbita”. Moje wewnętrzne ja wywinęło w tym momencie fikołka ze szczęścia… Bo dalej było tylko lepiej…
Post
Czas na zmiany! Czyli trendy ślubne na rok 2017
„Ach, co to był za ślub…” – tak możemy wspominać sezon ślubny 2016. Wielkie emocje, wyjątkowe przyjęcia oraz roztaczająca się wszędzie, magiczna atmosfera miłości. Spójrzmy jednak w przyszłość: rok 2017 zapowiada się równie emocjonująco! Zapoznaj się z najnowszymi trendami królującymi na przyjęciach weselnych w nadchodzącym sezonie!
Post
Wesele BOHO w stodole
Miłość w stylu boho! Czasem oczywiste rozwiązania nie są tymi najlepszymi. Tak było w przypadku Karoliny i Rafała, którzy postanowili zorganizować wesele w typowo rustykalnym miejscu w zupełnie innym stylu. Jak nam to wyszło? Przekonajcie się sami!
Post
Ślub wieczorową porą
Ślub humanistyczny wieczorową porą. Kiedy dwoje ludzi połączy prawdziwa miłość, pragną przyrzec ją sobie do końca swoich dni. Najpiękniejszą formą jest ślub humanistyczny, kiedy nie ograniczają nas żadne formy i schematy. Dziś na konkretnym przykładzie – Justyny i Jacka – zaprezentuję Wam, jak wygląda ślub humanistyczny.