Post
Od deski do deski … czyli konsultant ślubny – specjalista do zadań specjalnych!
Jak to w pracy konsultantaślubnego bywa, szybko zaprzyjaźniłam się z Parą Młodą, która do mnie trafiła. Była to najwspanialsza para jaką mogłam sobie wymarzyć - młodzi i piękni, zawsze uśmiechnięci, z głową otwartą na pomysły. To co było najcenniejsze to ich wielkie zaufanie do mojej osoby.
Post
Ślub Marty i Kamila – szczęśliwa siódemka
Marta i Kamil poznali się 7 lipca, tak więc „siódemka” była z Nimi od początku:) Kiedy ich poznaliśmy wiedzieliśmy, że to nie jest zwykła para… Do Perfect Moments trafili, ponieważ chcieli, aby ich ślub był niebanalny i wyjątkowy. Chcieli zaskoczyć swoich gości. Pomyśleliśmy dlatego więc nie zrobić czegoś jeszcze bardziej zaskakującego dla Nich samych? A właściwie dla Pana Młodego… I udało się:)
Post
Weselnie Wystylizowani
Weselnie wystylizowani. Miłośnicy życia w wielkim mieście. Uwielbiają modę, która w ich rękach staje się wdzięczną zabawką. Wyśmienite jedzenie to dla nich synonim eksperymentów kulinarnych oraz wyczynów najlepszych kucharzy z każdego zakątka świata. To właśnie weselnie wystylizowani!
Post
Przyjęcie weselne w stylu Fantazy
Jednym z pierwszych pytań, jakie zadaję każdej parze młodej, jest „Jakiej szukacie Sali”. Aneta i Robert odpowiedzieli „Jak najbardziej podobnej do chatki Hobbita”. Moje wewnętrzne ja wywinęło w tym momencie fikołka ze szczęścia… Bo dalej było tylko lepiej…
Post
Czas na zmiany! Czyli trendy ślubne na rok 2017
„Ach, co to był za ślub…” – tak możemy wspominać sezon ślubny 2016. Wielkie emocje, wyjątkowe przyjęcia oraz roztaczająca się wszędzie, magiczna atmosfera miłości. Spójrzmy jednak w przyszłość: rok 2017 zapowiada się równie emocjonująco! Zapoznaj się z najnowszymi trendami królującymi na przyjęciach weselnych w nadchodzącym sezonie!
Post
Wesle w stodole w stylu Boho
Miłość w stylu boho! Czasem oczywiste rozwiązania nie są tymi najlepszymi. Tak było w przypadku Karoliny i Rafała, którzy postanowili zorganizować wesele w typowo rustykalnym miejscu w zupełnie innym stylu. Jak nam to wyszło? Przekonajcie się sami!