Zielono miiiiiiiii!
Wilk, Łoś, fuksja, dużo zieleni i jeszcze więcej miłości! Czyli przygotowania do pierwszych przyjęć idą pełną parą!
Wiosenne szkolenie za nami
Ostatnie wiosenne szkolenie za nami. Oto krótki fotoreportaż.
Mój pierwszy raz
Z okazji 7-lecia firmy, o swoim pierwszym zleceniu organizacji ślubu opowiada Karina - założycielka Perfect Moments: Moje pierwsze zlecenie odbyło się w Krakowie – to właśnie tam Perfect Moments powstało. Było to we wrześniu 2006 roku.
Przodkowie na ślubie
Czasami zabraknie tych, którzy od nas odeszli i nie doczekali bycia z nami w dniu ślubu. Temat dość delikatny, ale obecny – jak sprawić by w tym najważniejszym dla nas dniu byli z nami?
Post
W zbożu i w jeziorze
Witajcie, dziś prezentujemy sesję zdjęciową Katji i Andrzeja (pamiętacie ich cudne wesele z pawim piórem?). Tym razem wyprowadzimy Was w pole, by potem schłodzić emocje w przyjemnie rześkiej wodzie jeziora.
Konsultantka Ślubna – osoba wielu profesji i umiejętności
Od rana na pełnych obrotach. Dzień ślubu, ostatnie godziny do „godziny zero” – czyli dla koordynatora 200% mobilizacji i skupienia. Biegam między kuchnią, a dekoracjami kościoła, zaraz ma dojechać tort, meble eventowe spóźniają się 10 minut. Wszystko na tydzień wcześniej rozpisane co do sekundy, niczym w szwajcarskim zegarku – każdy mechanizm musi współgrać z pozostałymi.