Post
Wrzosowisko
Miałam tą ogromną przyjemność pracować dla Agaty i Michała. Cudowna rodzina, cudowna para. Dużo uśmiechu, rozmów, ustaleń. Rok pracy przy organizacji tego wesela zleciał jak jedna chwila. Pan Młody dokładny w każdym calu, Panna Młoda .... no a jakże .... chcąca niezapomnianej, cudownej uroczystości :)
Post
Sylwia i Michał czyli Ślub w Hiszpanii
Ona z kocim spojrzeniem, on z przemiłym uśmiechach, do tego widok na morze śródziemne, owoce morza na bankiecie i czerwone wino Rioja czyli ŚLUB W HISZPANII.
Post
Gruszka w roli głównej
Paulina i Łukasz marzyli o przyjęciu bardzo eleganckim i rodzinnym przede wszystkim. Tak jak w przypadku większości naszych realizacji zajęłyśmy się organizacją ślubu i wesela od A do Z. Od ustalenia dokładnego terminu i godziny ceremonii w kościele, poprzez pomoc w doborze odpowiedniego zespołu, menu czy stylizacji Pary Młodej, do atrakcji i oczywiście samej koordynacji tego Dnia. Standardowo najwięcej przyjemności sprawiło nam jednak planowanie dekoracji.
Perfect Moments na Wedding Show Powiedzmy tak
Słów kilka o Wedding Show Powiedzmy tak.. W niedzielę w warszawskim hotelu Mariott odbyła się pierwsza edycja targów ślubnych Wedding Show Powiedzmy tak, organizowanych przez dziennikarkę i prezenterkę Agnieszkę Popielewicz.
Post
Zielono mi…..
Czy wiecie, że kolor zielony to symbol nadziei, harmonii, spokoju i równowagi? Kasia i Bartek, którzy wybrali ten kolor jako motyw przewodni swojego wesel dali się poznać jako osoby, które genialnie się równoważą i kto wie, może zdecydowali się na współpracę z Perfect Moments, bo wiedzieli, że dzięki nam, w dniu swojego ślubu i wesela będę odczuwać tylko radość, spokój i harmonię ?? ;)
Post
Siła Miłości…
Karolina i Przemek to młoda i bardzo zakochana w sobie para, która urzekła nas siłą swojej miłości. Marzyli o przyjęciu w ogrodzie… więc ten ogród przeniosłyśmy do podkieleckiego lokalu, który ostatecznie wybrali.