Post
Wesele w dwa miesiące? No pewnie, że się da!
Wesele w dwa miesiące? No pewnie, że się da! Jeśli dzwoni Panna młoda z pytaniem, czy dam radę zorganizować wesele w dwa miesiące, to biorę głęboki wdech i z uśmiechem odpowiadam - no jasne! Kocham takie wyzwania i uwielbiam pary, które nie boją się zaszaleć. Tak, jak Karina i Jakub.
Post
Kocie wesele czyli eleganckie przyjęcie z pazurem
Kto powiedział, że eleganckie wesele nie może mieć pazura? Np. kociego pazura. Miłośnicy tych najbardziej niezależnych ze zwierząt odnajdą tu subtelnie wpleciony koci akcent. Będzie on tylko dodatkiem do wytwornego przyjęcia Grażyny i Marcina. Ale kiedy już się pojawi - to tak dostojnie, jak tylko może wkroczyć tylko kot.
Post
Slow wedding w miejskim stylu czyli wesele z Warszawą w tle
Wiecie, że kochamy wesela, a w szczególności te, które w stu procentach są dopasowane do par młodych. Zawsze staramy się znaleźć takie motywy z którymi identyfikują się nasi narzeczeni. I w przypadku Justynki i Tomka znalezienie ich stylu wesela było oczywiste - oboje kochają Warszawę, z której pochodzą, więc wybór był  dla nas wszystkich naturalny. Dlatego przedstawiam Wam prawdziwie miejskie wesele z naszą piękną stolicą w tle. Uwielbiam takie realizacje. A Wy?
Post
Międzynarodowe wesele – jak zorganizować?
Wiecie co może wyjść z połączenia totalnego zaufania pary młodej do konsultantki ślubnej, dwojga mega zakochanym w sobie ludzi, którzy cieszą się tym dniem i potrafią przeżywać go na spokojnie i na totalnym luzie? Tylko jedno - prawdziwie wspaniałe wesele. 
Post
Ślub Meghan i Harrego – czyli jak połączyć tradycję z nowoczesnością?
Dlaczego tak kochamy przyglądać się książęcym ślubom? Przyznajmy się otwarcie - w każdej z nas jest jakiś pierwiastek tej małej dziewczynki, która czytała o Kopciuszku co z sierotki stała się, za sprawą czarów, księżniczką w pięknej sukni, którą odnalazł jej ukochany książę. I o ile w pewnym momencie wiedziałyśmy, że to tylko bajka, to podglądanie życia królewskich rodzin, szczególnie teraz, gdy coraz więcej jest tam „Kopciuszków”, sprawia, że czujemy się jakby ta bajka działa się wokoło nas.
Post
Nowoczesne wesele z tradycją w tle – jak zorganizować?
Pewnie część z Was słyszała mit o konsultantach ślubnych, w którym mówi się, że to my narzucamy naszą wizję ślubu. Chcę Wam dziś przedstawić historię, która ten mit obala.