Post
Jak zaplanować święta Bożego Narodzenia?
Już za kilka dni Boże Narodzenie. Dla jednych jest to czas ogromnej radości i odpoczynku, a dla drugich… stresu i pośpiesznych przygotowań. Sami możemy sprawić, że będziemy należeć do tej pierwszej grupy – dziś Spinki radzą jak idealnie spiąć Święta!
Post
Miłość od pierwszego… ziarenka prażonej kukurydzy!
Polsko-kolumbijski ślub Agaty i Andresa. Śluby międzykulturowe to zawsze nie lada wyzwanie, trzeba dokładnie wszystko sprawdzić, żeby nie popełnić żadnego faux pas. Agata i Andres w pełni zaufali naszej konsultantce Kai także w tej kwestii – i na pewno się nie zawiedli!
Post
Nie musi być perfekcyjnie, aby było idealnie!
Każda Para Młoda chce, aby dzień ich ślubu był niezapomniany i niepowtarzalny – oczywiście w jak najlepszym znaczeniu tych słów. Im bliżej terminu, tym większy stres. I to właśnie strach przed najgorszym spędza sen z powiek i napędza koło paniki. Uspokój się: wiem, jak sprawić, by Wasz dzień był idealny.  
Post
Krok w dorosłość postawiony w nowojorskim stylu!
Krok w dorosłość postawiony w nowojorskim stylu! Osiemnaste urodziny to przełomowy moment – ważne więc, żeby ten wieczór został zapamiętany jako najlepsza impreza życia. Niedawno miałyśmy okazję się do tego przyczynić podczas nowojorskiej osiemnastki Wiktorii.
Dodatki
lorem
Post
Klipsy do butów How Do I Look
 Klipsy do butów marki How Do I Look to niebanalny dodatek na każdą okazję dla osób, które lubią podkreślić swój styl.