Harmonogram przygotowań ślubnych – jak rozplanować organizację wesela?
... czyli wesele krok po kroku według Perfect Moments. Poniżej przedstawiamy propozycję harmonogramu działań Pary Młodej, czyli kiedy należy się zająć poszczególnymi elementami organizacyjnymi. fot. ARCHIWUM PERFECT MOMENTS12 miesięcy przed ślubem • należy podjąć de
Witajcie! Blog już rusza…Czytajcie:)
Od dawna chcieliśmy pokazać Wam, jak wygląda nasza praca od kuchni, jak pomagamy spełniać życzenia Par Młodych. Chcieliśmy mieć miejsce, by zamieszczać opisy naszych wesel, dzielić się z Wami ciekawymi linkami z branży ślubnej, pokazywać inspiracje, zamieszczać przemyślenia związan
Inspirujący styl Boho Chic
Boho Chic (Bohemian) jest eklektyczną mieszanką stylu życia hippie z artystyczną bohemą. Trochę hippisowska, trochę shabby chic, w każdym razie na pewno jest to stylizacja luźna, dla osób ceniących swobodę w modzie. Jeżeli szukasz na swój ślub czegoś, aby wyrazić swoją osobowość wolnego człowieka, to motyw boho jest stylem dla Ciebie. Z nim związane są Sienna Miller i Kate Moss, które doskonale łączą glamour i vintage. Ten trend w modzie trwa już prawie 10 lat i nie słabnie do dnia dzisiejszego.
Ekologiczne wesele – czyli jakie?
Green wedding czyli ekologiczne wesele to organizacja przyjęcia zgodnie z zasadami idei ochrony środowiska i wzajemnym egzystowaniu pomiędzy środowiskiem i człowiekiem. Zatem wszystko co będziemy na to wesele zamawiać powinno przyświecać tej idei. Zatem stawiamy na naturę, biodegradalność i daleki od idei konsumpcjonizmu umiar.
Post
Wesele Kim Kardashian?
dziś mamy dla Was przepiękną realizację z 2012 roku w oczach Justyny i Marcina z Pro Studio. Wesele Anety i Arka odbyło się 4 sierpnia 2012 roku w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Zobaczcie trailer realizacji, którą nazywamy ślubem Kim Kardashian :)
Znów zrobiło się pastelowo
Magda i Maks to kolejna nasza tegoroczna para, która na co dzień mieszka w Londynie. Spotkaliśmy się na wiosnę, kiedy przyjechali do Polski na kilka dni, a potem przyjechali do Polski na tydzień przed swoim ślubem. Były to bardzo intensywne dni: degustacje w cukierniach, w lokalu, spotkania z dekoratorkami, mnóstwo rozmów na kawie w naszym biurze. Jedno jest pewne - było wesoło! Bo to niezwykle pozytywna para. Zobaczcie jak było 20 lipca 2013 roku.