Post
Pewne wyjątkowe wrześniowe wesele
Magda i Piotr to przemiła para, z którą miałam przyjemność współpracować w zeszłym roku. Ona spokojna i troszeczkę nieśmiała, on równie spokojny, ale zdecydowany. Od razu wiedziałam, że to wesele będzie romantyczne, delikatne i bardzo urocze! Tak jak oni :)
TRENDSETTERS 2014
Kochani, po raz kolejny Agencja Perfect Moments została nominowana w plebiscycie TRENDSETTERS. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwe i dziękujemy za to wyróżnienie. Nasza agencja została nominowana w kategorii Konsultant Ślubny.
Post
KOCHANI BĘDZIEMY MIELI DZIECKO. Bo warto pomagać.
Pamiętacie nasz wpis sprzed kilku miesięcy o Stowarzyszeniu WIOSNA, która wspiera dzieci? Chcemy wam przypomnieć o tej akcji, ponieważ każdy z was, kto organizuje ślub i wesele może dać coś od siebie i pomóc dzieciom. Sezon ślubny dopiero przed nami, wiele par jest na etapie orgniazowania swoich zaproszeń ślubnych, dlatego ten wpis jest właśnie dla was!
Post
Jesienne wesele Ani i Macieja
Współpraca z Anią, Maciejem oraz ich rodzinami była prawdziwym zaszczytem. Wszyscy są niezwykle ciepłymi ludźmi, dlatego obowiązek stawał się często czystą przyjemnością. Przez cały okres organizacji, a trwało to cały rok, mieliśmy mnóstwo spotkań, wymieniliśmy setki maili z inspiracjami, pomysłami i przemyśleniami na temat tego, jak ma wyglądać TEN DZIEŃ.
Post
Wesele w stylu Coco Chanel
Przepiękni, przemili, kulturalni i cudowni młodzi ludzie. Organizacja wesela trwała całe 12 miesięcy  ale to nie była praca, źle to ujęłam… to były przyjemne spotkania, pełne uśmiechów i życzliwości. Rozumieliśmy się bez słów.
Post
Jesienny ślub Karoliny i Przemka
To był przepiękny jesienny ślub, w wyjątkowo urokliwym miejscu. Karolina i Przemek to niesamowicie ciepli ludzie - młodzi, uśmiechnięci, z wieloma pomysłami. Chcieli swój najważniejszy dzień przeżyć wśród najbliższych, w pięknym otoczeniu, a przy tym złamać trochę konwencję tradycyjnych wesel. Postawili na swobodę, sielskość i naturalność.