Post
Szkolenie na wedding plannera – jak wybrać właściwe?
Coraz więcej osób marzy o pracy jako konsultant ślubny. Nic dziwnego, że jak grzyby po deszczu wyrastają firmy, które oferują kursy w tym zakresie. Jak odróżnić te szkolenia, które mają prawdziwą wartość od tych, które mają przynieść zyski wyłącznie ich organizatorom? Mamy kilka wskazówek!
Post
Dress code wedding plannera
Konsultant ślubny z racji tego, że jest zawodem wolnym, ale jednak wymagającym zdobycia zaufania powinien korzystać z 2 dostępnych w dress codzie form ubierania się, a mianowicie: Business smart (biznesowy z elementami swobodniejszymi) lub jeszcze mniej formalny, czyli business casual (biznesowy swobodny).
Post
12 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE WARTO ZOSTAĆ KONSULTANTEM ŚLUBNYM CZYLI MINUSY ZAWODU WEDDING PLANNERA :-)
12 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE WARTO ZOSTAĆ KONSULTANTEM ŚLUBNYM CZYLI MINUSY ZAWODU WEDDING PLANNERA :-)
Post
Ślubny savoir-vivre
Zaproszenia piszemy w trzeciej osobie i wypełniamy ręcznie, bardzo starannie, czarnym tuszem.
Post
Szmaragdowe wesele w Łodzi
Miłość, szmaragd i… Nie, nie krokodyl! Miłość, szmaragd i Agnieszka z Markiem! Co to był za ślub, świętowanie trwało aż dwa dni! Agnieszka i Marek zdecydowali się zawrzeć związek małżeński w nieco dojrzalszym wieku, ale sposób, w jaki na siebie patrzyli, dobitnie świadczył o tym, że ich uczucie jest wciąż świeże i młodzieńcze. Z pewnością w zachowaniu wiecznej młodości pomaga im na co dzień ich kilkuletni synek, który w tym ważnym dniu z dumą i powagą poprowadził swoją mamę do ołtarza.
Post
Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki
Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki. Akademia Pani Spinki to kompleksowe szkolenia dla przyszłych konsultantów oraz innych podmiotów działających w branży ślubnej. Wraz z nadejściem 2018 roku trenerami APS z zakresu marketingu zostali specjaliści z Agencji Marketingowej MOMA. Szkolenia Akademii Pani Spinki przygotowują uczestników do pracy w niełatwym zawodzie, jakim jest konsultant ślubny. Są one również dedykowane właścicielom agencji ślubnych i osobom, które chcą dopiero otworzyć własną firmę o tym profilu. Na nasze kursy przychodzą również podwykonawcy specjalizujący się w naszej branży: fotografowie, videofilmowcy, managerowie i właściciele lokali ślubnych.