Post
Fundacja Rasowy Kundel
Fundacja Rasowy Kundel powstała w odpowiedzi na potrzebę pomocy zwierzętom w potrzebie. Spinki współpracują z fundacją :-) Nasze pary młode wspierają fundację prosząc swoich gości o pieniądze właśnie dla niej zamiast np. wydawać je na kwiaty. Poniżej trochę informacji na temat samej FUNDACJI.
Post
Szkolenie na wedding plannera – jak wybrać właściwe?
Coraz więcej osób marzy o pracy jako konsultant ślubny. Nic dziwnego, że jak grzyby po deszczu wyrastają firmy, które oferują kursy w tym zakresie. Jak odróżnić te szkolenia, które mają prawdziwą wartość od tych, które mają przynieść zyski wyłącznie ich organizatorom? Mamy kilka wskazówek!
Post
Dress code wedding plannera
Konsultant ślubny z racji tego, że jest zawodem wolnym, ale jednak wymagającym zdobycia zaufania powinien korzystać z 2 dostępnych w dress codzie form ubierania się, a mianowicie: Business smart (biznesowy z elementami swobodniejszymi) lub jeszcze mniej formalny, czyli business casual (biznesowy swobodny).
Post
12 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE WARTO ZOSTAĆ KONSULTANTEM ŚLUBNYM CZYLI MINUSY ZAWODU WEDDING PLANNERA :-)
12 POWODÓW, DLA KTÓRYCH NIE WARTO ZOSTAĆ KONSULTANTEM ŚLUBNYM CZYLI MINUSY ZAWODU WEDDING PLANNERA :-)
Post
Ślubny savoir-vivre
Zaproszenia piszemy w trzeciej osobie i wypełniamy ręcznie, bardzo starannie, czarnym tuszem.
Post
Szmaragdowe wesele w Łodzi
Miłość, szmaragd i… Nie, nie krokodyl! Miłość, szmaragd i Agnieszka z Markiem! Co to był za ślub, świętowanie trwało aż dwa dni! Agnieszka i Marek zdecydowali się zawrzeć związek małżeński w nieco dojrzalszym wieku, ale sposób, w jaki na siebie patrzyli, dobitnie świadczył o tym, że ich uczucie jest wciąż świeże i młodzieńcze. Z pewnością w zachowaniu wiecznej młodości pomaga im na co dzień ich kilkuletni synek, który w tym ważnym dniu z dumą i powagą poprowadził swoją mamę do ołtarza.