Konsultantka Ślubna – osoba wielu profesji i umiejętności
Od rana na pełnych obrotach. Dzień ślubu, ostatnie godziny do „godziny zero” – czyli dla koordynatora 200% mobilizacji i skupienia. Biegam między kuchnią, a dekoracjami kościoła, zaraz ma dojechać tort, meble eventowe spóźniają się 10 minut. Wszystko na tydzień wcześniej rozpisane co do sekundy, niczym w szwajcarskim zegarku – każdy mechanizm musi współgrać z pozostałymi.
Post
LATINO FESTIWAL
Agencja Perfect Moments została po raz kolejny oficjalnym SPONSOREM jednego z największych w Polsce festiwalu tanecznego – Latino Festiwalu! Zapraszamy wszystkich miłośników tańców latynoamerykańskich i nie tylko do wzięcia udziału w IV edycji Latino Festiwalu, który odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2014 r. w Jędrzejowie!
Post
DZIECI NA WESELU
Zapraszać czy nie zapraszać? To częsty dylemat Par Młodych, argumenty za i przeciw są różne, np. „bo dzieci i tak się nudzą”, „ale to przecież też nasza rodzina, nasi mali przyjaciele”, „ich rodzice wtedy się nie pobawią bo zajmują się dziećmi”. A jak to jest naprawdę?
Pewnego razu w maju…
Roksana i Zbyszek to para, z którą pracowałam półtora roku. Oto efekty naszej pracy. Para Młoda zdecydowała się na kolor przewodni, tym razem był to kobalt.
Wielkanocne wesele
Jeśli planujecie wybrać na swoją datę zaślubin Wielkanoc to przygotowałam dla Was garść porad i szczyptę inspiracji, które przydadzą się podczas planowania wesela.
Koordynacja z Perfect Moments okiem praktykantki
Moja przygoda z Perfect Moments zaczęła się od szkolenia dla konsultantów ślubnych. Trzy intensywne dni zaowocowały potężną dawką zdobytej wiedzy, wielką dozą inspiracji i kilkoma cennymi znajomościami. I choć szkolenia organizowane przez Karinę i jej współpracownice są arcy-ciekawe i niezwykle przydatne, to okazuje się, że wesele z Perfect Moments najlepiej jest przeżyć osobiście. Bo nic nie uczy tak jak praktyka, zwłaszcza pod skrzydłami dziewczyn z PM.