Post
Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki
Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki. Akademia Pani Spinki to kompleksowe szkolenia dla przyszłych konsultantów oraz innych podmiotów działających w branży ślubnej. Wraz z nadejściem 2018 roku trenerami APS z zakresu marketingu zostali specjaliści z Agencji Marketingowej MOMA. Szkolenia Akademii Pani Spinki przygotowują uczestników do pracy w niełatwym zawodzie, jakim jest konsultant ślubny. Są one również dedykowane właścicielom agencji ślubnych i osobom, które chcą dopiero otworzyć własną firmę o tym profilu. Na nasze kursy przychodzą również podwykonawcy specjalizujący się w naszej branży: fotografowie, videofilmowcy, managerowie i właściciele lokali ślubnych.
Post
Niektórzy nie wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia… A co dopiero w gorące uczucie do urzędniczki!
Niektórzy nie wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia… A co dopiero w gorące uczucie do urzędniczki!
Post
Personalizacja ceremonii pogrzebowej – nowocześnie i w dobrym guście
Personalizacja ceremonii pogrzebowej – nowocześnie i w dobrym guście. Śmierć to bardzo wrażliwy temat, jednak czeka każdego z nas. Niestety, zdecydowana większość pogrzebów wygląda dokładnie tak samo: modlitwa w sali pożegnań, przejście do kościoła, msza, przejście na cmentarz, pogrzeb, spotkanie rodzinne na obiedzie… Ukochaną osobę można pożegnać wyjątkowo – dowiedz się jak.  
Post
Jak się spiąć, żeby wszystko dopiąć – czyli dzień z życia wedding plannerki
Jak się spiąć, żeby wszystko dopiąć - czyli dzień z życia wedding plannerki! Ile mogą trwać przygotowania do najważniejszego dnia w życiu, w którym bierzemy ślub? Kiedy organizacją Młodzi zajmują się sami - czasem nawet lata! Kiedy profesjonaliści - zwykle około roku, choć zdarza się organizować śluby nawet w 3 miesiące. Wedding plannerki doskonale wiedzą, jaki ogrom energii trzeba włożyć w to przedsięwzięcie, aby było co wspominać. Dniami i nocami dzielnie pracują nad tym, żeby Młodzi mogli świętować bez stresu i skupiać się wyłącznie na sobie, swoich gościach i wspólnej zabawie. Dbają o detale, pilnują harmonogramu, kontrolują podwykonawców, podrzucają inspiracje... Jak wygląda ich typowy dzień? Wiele zależy od tego, czy to normalny dzień pracy, czy ukoronowanie ich wysiłków - czyli ślub i wesele. Sprawdźmy to!
Post
ZESPÓŁ NA WESELE – 4 KWESTIE, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ, ŻEBY WSZYSTKO GRAŁO
ZESPÓŁ NA WESELE - 4 KWESTIE, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ, ŻEBY WSZYSTKO GRAŁO Jedna z ważniejszych decyzji, którą muszą podjąć Młodzi, dotyczy oprawy muzycznej wesela. Zwykle na początku  stają przed trudnym wyborem - zespół czy DJ? Stawka jest wysoka - bo to bardzo często od muzyki właśnie zależy, jak bawią się goście i czy impreza trwa do białego rana. Wielu uważa, że granie na żywo pozwala na lepszą interakcję  z rodziną i przyjaciółmi Państwa Młodych, a emocje muzyków na scenie oddziałują na cały parkiet.  O czym warto pamiętać, jeśli decydujemy się na zatrudnienie zespołu?
Post
6 powodów, dla których warto postawić na slow wedding
Śpieszy Ci się do ołtarza? 6 powodów, dla których warto jednak postawić na slow wedding. Najpierw wyjście z kościoła pod ryżowym gradem, potem chleb i sól, pierwszy taniec na oczach ciekawskich ciotek, wielki tort, trochę nieprzyzwoitych zabaw zaproponowanych przez wodzireja, łzawe podziękowania dla rodziców i jeszcze oczepiny. Czy można się wyrwać z odwiecznego szablonu przyjęć weselnych? Można, a nawet to zalecamy. Poniżej kilka powodów, dla których i wy zakochacie się w nurcie slow wedding.