Post
Ślub humanistyczny z industrialnym weselem
Karolina chciała wesele bez stresu, pozbawione pompatyczności, romantyczne. Oryginalne, a przy tym w odcieniach pudrowego różu. Nowoczesne, ale z elementami tradycyjnymi. Ślub w plenerze, ale bez sztywnej ceremonii. I chociaż może się Wam wydawać, że to nierealne - udało się. Sukces? Tak, bo najważniejsze to poznać oczekiwania swojej panny młodej, pokazać jej możliwości i zadbać, by to wszystko stało się rzeczywistością w dniu ślubu. I pamiętać o najważniejszym - doskonała organizacja to klucz do udanego wesela. I zadowolonej pary młodej. I chętnie ten klucz Wam przedstawię :)
Post
Glamour wesele czyli ślubna bajka w odcieniach różu
Mówi się, że konsultant ślubny jest potrzebny tylko wtedy, gdy para młoda nie ma swojej wizji ślubu i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej się odnaleźć w morzu tych wszystkich ofert. Mocno się zdziwią Ci, co tak myślą. Często wedding planner to osoba, która ma pomóc właśnie dlatego, że para ma bardzo konkretną wizję ślubu. I my jesteśmy po to, by zrealizować ich ślubną bajkę. Tak było w przypadku Klaudii i Łukasza. Ta para doskonale wiedziała czego chce, a ja pomogłam im odnaleźć ekipę ludzi, którzy sprostają ich konkretnym wizjom. Jakim? Zobaczcie sami.
Post
Alicja w Krainie Czarów – wesele jak ze snu
Są takie realizacje, które będę pamiętać przez całe życie. Takie, o których można powiedzieć, że są jak z bajki. Bo to, o czym Wam zaraz opowiem, to jest historia o spotkaniu pokrewnych dusz. I nie mam na myśli tylko pary młodej. Kiedy spotyka się ich wizja ślubu z marzeniem konsultantki, to musi powstać z tego prawdziwa magia. Taka, jak w „Alicji w Krainie Czarów”.
Post
Spinkowa Kolacja w Poznaniu
Spinkowa Kolacja w Poznaniu Tegoroczne lato było pełne słońca, cudownych dni i wspaniałych realizacji! Wymarzony sezon ślubny dla naszej agencji. Z przyjemnością powracam do końca maja i spotkania branżowego, które odbyło się w okolicach Poznania, gdzie na początku roku powstał nowy oddział Agencji Spinki. SPINKA WERONIKA
Post
Wesele industrialne – jak zorganizować?
Każda Para Młoda marzy o tym, aby to właśnie ich ślub był niezapomniany. Motyw przewodni wesela powinien być zgodny z naszymi upodobaniami. Większość osób decyduje się na tradycyjne rozwiązania, jednak tego szczególnego dnia warto wykazać się kreatywnością. Industrialne wesele nie jest trudne do zorganizowania, a z pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Należy również podkreślić, że styl industrialny jest aktualnie numerem jeden wśród ślubnych trendów. Z pewnością powinny wziąć go pod uwagę Ci, którzy cenią sobie nowoczesność urozmaiconą nutką vintage.  
Post
Beata&Marcin Glamour
Nietypowe wesele w stylu glamour w Ojcowskim Parku Narodowym