Post
Glamour wesele czyli ślubna bajka w odcieniach różu
Mówi się, że konsultant ślubny jest potrzebny tylko wtedy, gdy para młoda nie ma swojej wizji ślubu i potrzebuje kogoś, kto pomoże jej się odnaleźć w morzu tych wszystkich ofert. Mocno się zdziwią Ci, co tak myślą. Często wedding planner to osoba, która ma pomóc właśnie dlatego, że para ma bardzo konkretną wizję ślubu. I my jesteśmy po to, by zrealizować ich ślubną bajkę. Tak było w przypadku Klaudii i Łukasza. Ta para doskonale wiedziała czego chce, a ja pomogłam im odnaleźć ekipę ludzi, którzy sprostają ich konkretnym wizjom. Jakim? Zobaczcie sami.
Post
Alicja w Krainie Czarów – wesele jak ze snu
Są takie realizacje, które będę pamiętać przez całe życie. Takie, o których można powiedzieć, że są jak z bajki. Bo to, o czym Wam zaraz opowiem, to jest historia o spotkaniu pokrewnych dusz. I nie mam na myśli tylko pary młodej. Kiedy spotyka się ich wizja ślubu z marzeniem konsultantki, to musi powstać z tego prawdziwa magia. Taka, jak w „Alicji w Krainie Czarów”.
Post
Spinkowa Kolacja w Poznaniu
Spinkowa Kolacja w Poznaniu Tegoroczne lato było pełne słońca, cudownych dni i wspaniałych realizacji! Wymarzony sezon ślubny dla naszej agencji. Z przyjemnością powracam do końca maja i spotkania branżowego, które odbyło się w okolicach Poznania, gdzie na początku roku powstał nowy oddział Agencji Spinki. SPINKA WERONIKA
Post
Wesele Industrialne
Każda Para Młoda marzy o tym, aby to właśnie ich ślub był niezapomniany. Motyw przewodni wesela powinien być zgodny z naszymi upodobaniami. Większość osób decyduje się na tradycyjne rozwiązania, jednak tego szczególnego dnia warto wykazać się kreatywnością. Industrialne wesele nie jest trudne do zorganizowania, a z pewnością zrobi ogromne wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Należy również podkreślić, że styl industrialny jest aktualnie numerem jeden wśród ślubnych trendów. Z pewnością powinny wziąć go pod uwagę Ci, którzy cenią sobie nowoczesność urozmaiconą nutką vintage.  
Post
Beata&Marcin Glamour
Nietypowe wesele w stylu glamour w Ojcowskim Parku Narodowym
Post
Wesele w dwa miesiące? No pewnie, że się da!
Wesele w dwa miesiące? No pewnie, że się da! Jeśli dzwoni Panna młoda z pytaniem, czy dam radę zorganizować wesele w dwa miesiące, to biorę głęboki wdech i z uśmiechem odpowiadam - no jasne! Kocham takie wyzwania i uwielbiam pary, które nie boją się zaszaleć. Tak, jak Karina i Jakub.