Post
26 Maja to nie tylko Dzień Mamy!
26 maja większości z nas kojarzy się jednoznacznie z Dniem Matki. Dla Ani i Krzysztofa ta data jednak już na zawsze będzie miała jeszcze jeden wymiar… To w tym dniu powiedzieli sobie sakramentalne TAK!
Post
Antyporadnik dla samodzielnych par młodych
Tego nie zrób na własnym ślubie! - czyli antyporadnik dla samodzielnych par młodych. Dziś trochę przewrotnie stworzyłam dla Was „antyporadnik”. Cóż to takiego? Otóż lista najczęstszych błędów par młodych, które same organizują swój ślub. Znajdziesz tu też podpowiedzi, jak można uniknąć katastrofy. Zaręczyny już były – czas na przygotowania do ślubu!
Post
Event branżowy? Tylko ze Spinkami!
Event branżowy? Tylko ze Spinkami! 10 i 11 grudnia 2016 roku w Kielcach odbyła się niezwykła impreza – Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub. Jak łatwo się domyślić, nie mogło zabraknąć tam i nas! Co więcej, wystąpiliśmy w roli współorganizatora tego eventu. Ogólnopolskie Targi Ślubne – co działo się w Kielcach?
Wiosenne przyjęcie w kolorach tulipanów
Wiosenne przyjęcie w kolorach tulipanów. Wokół nas rozkwita wiosna – dlatego też Spinka Sara opowiada dziś o wiosennej realizacji. Tematem przewodnim tego ślubu i wesela były tulipany. Zobaczcie, jak Spinki kreują tulipanowe love!
Post
Wesele w Krakowie i ślub na dachu
Wymarzony dzień, ukochany Kraków i on - deszcz. Koszmar senny wszystkich par planujących ślub, wróg uroczystości plenerowych i jedyna sytuacja, w której wedding planner nie ma u kogo interweniować. Na szczęście nawet pochmurne niebo zwiastujące nadchodzącą nad Wawel ulewę, nie było w stanie przyćmić szczęścia Pauliny i Graeme…
Post
Polsko-japońskie wesele z bałkańską nutką!
Polsko–japońskie wesele z bałkańską nutką. Organizacja ślubów i wesel międzynarodowych to nasza specjalność – doświadczenie i wiedza Spinek są w takich przypadkach nieocenione! Dziś swoją relację z ślubu Kazumi i Michała przedstawia Wam Sara, Spinka z województwa kujawsko-pomorskiego.