Post
Ślub w górach zimą w plenerze 
Czy Twoim marzeniem jest zimowy ślub w górach? Myślisz o weselu gdzieś w Tatrach, gdzie zbierzesz całą swoją rodzinę i będziesz świętować w jakiejś góralskiej karczmie a za oknami będzie padał śnieg? W takim razie spodoba Ci się to zimowe wesele, które zorganizowałam dla pewnej wyjątkowej pary młodej. 
Post
Wiosenny ślub z motywem ptaków 
Wiosenny ślub z motywem ptaków  Nareszcie wiosna. Chcę Wam zainspirować i pokazać wiosenny ślub z motywem ptaków.   W końcu z pierwszymi oznakami wiosny przychodzi ptasi śpiew, którego nie mogło zabraknąć w naszych spinkowych inspiracjach. 
Post
Koronawirus – realne rozwiązania w organizacji wesel. Oferta S.O.S Agencji Spinki.
Od 14 marca w Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób. w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, obejmuje on także wesela. SPINKI wprowadzają specjalną OFERTĘ S.O.S. dla wszystkich zagubionych Par Młodych, które są obecną sytuacją zestresowane i zmęczone, nie wiedzą od czego zacząć te wszystkie zmiany w związku z pandemią.
Post
Ślub i wesele a koronawirus
Branż ślubna wstrzymała oddech w związku z epidemią koronawirusa. Na forach ślubnych, w grupach na Facebooku trwają dyskusje o całej tej nowej i stresującej sytuacji dla par młodych ale i dla wszystkich pracujących w tej branży.
Post
Dekoracja światłem sali weselnej – czy warto?
Dekoracja światłem na weselu to podstawa w organizacji nowoczesnych przyjęć. Budowanie atmosfery, tworzenie przestrzeni do komfortowej zabawy dla gości i podkreślanie stylu wesela to nie jedyne zalety wykorzystania światła w dekoracji. 
Post
Wesele w Muzeum Manggha w Krakowie
Wesele w Muzeum Manggha w Krakowie    Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie to nie tylko przestrzeń kultury. To właśnie tu można zorganizować nowoczesne wesele z klimatem, którego z niczym innym nie da się porównać. Wiedzą o tym Agnieszka i Jakub, moja para młoda. Przejechaliśmy pół Małopolski, by znaleźć dla nich miejsce na wesele totalnie w ich stylu.