O ślubie w książęcym wydaniu – tort i ciasta
A teraz zachęcamy Was do obejrzenia materiału poświęconemu słodkościom. O ulubionym torcie księcia Williamia, propozycjach słodkiego bufetu na ślub w iście królewskim stylu opowiada Beata Sowińska Sowa z cukierni Baletka w rozmowie z Kasią Nadolską:
O ślubie w książęcym wydaniu – menu
A dziś zachęcamy do obejrzenia odcinka poświęconego królewskiemu menu. Kasia Nadolska rozmawia z Katarzyną Bańską z Pałacu w Kurozwękach o propozycjach menu, zasadach podawania posiłków w kontekście królewskiego ślubu. A zatem - smacznego oglądania:
O ślubie w książęcym wydaniu – o dekoracjach (florysta)
Na ślubie książęcym nie może zabraknąć kwiatów - razem z florystą Tomaszem Max Kuczyńskim rozważaliśmy o tym, jakie kwiaty pasują na książęcy ślub. Tomasz przygotował tez kilka propozycji dekoracji. Zachęcamy do obejrzenia:
O ślubie w książęcym wydaniu – o sukniach ślubnych
Witajcie, tym razem krótki komentarz na temat sukni ślubnych i nasze typy sukni ślubnej dla Kate. O sukniach rozmawiamy z Magdaleną Oszczepalską z salonu sukien ślubnych Pronuptia w Kielcach:
O ślubie w książęcym wydaniu – czyli branża ślubna komentuje ślub Williama i Kate
Witajcie, jakiś czas temu wraz z Portalem Polskim i z ekspertami z branży ślubnej postanowiliśmy stworzyć komentarz do ślubu Williama i Kate i na przykładzie tego ślubu dać przepis na to, jak zorganizować ślub w iście królewskim stylu. Stworzyliśmy cykl krótkich reportaży - zac
Mity o pracy konsultanta ślubnego
W internecie można spotkać się z wieloma wypowiedziami dotyczącymi pracy konsultanta ślubnego. Czytając je wielokrotnie zastanawiam się – skąd pochodzą takie opinie, dlaczego właśnie tak jesteśmy przedstawiani? Czy rzeczywiście nieprofesjonalne firmy psują opinie etycznym konsultanto