Post
Nowoczesne wesele w sali Hyperion w Kielcach 
Nareszcie mogę pokazać nowoczesne wesele w sali Hyperion w moich ukochanych Kielcach. Miejskie wesela to przecież mój żywioł. A teraz mogę je organizować w moim rodzinnym mieście.
Post
Dzieci na weselu
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Przygotowania i planowanie wymagają dużo czasu i spotkań. Każdy szczegół jest ważny i wszystko musi być idealne! Tu nie ma miejsca na błędy lub pośpiech! Jeśli narzeczeni nie mają dzieci, to raczej nie zastanawiają się nad obecnością maluchów na weselu czy ślubie. Małe dzieci w sukniach i garniturach ślicznie prezentują się w kościele podczas ślubu. Ale co potem? Czy zaprosić dzieci na wesele? Jeśli ich nie zaprosimy, to istnieje szansa, że ich rodzice również nie przyjdą.Prawda jest taka, że nie ma się czego bać! Dzieci uwielbiają śluby i wesela! Biorąc udział w takich wydarzeniach dzieci uczą się, rozwijają i oczywiście świetnie bawią! Wystarczy zaplanować dla maluchów atrakcje, aby wszyscy mogli się dobrze bawić, a rodzice nie musieli biegać za swoimi pociechami.  
Post
Sen nocy letniej – wesele stylizowane jak ze snu w restauracji Belvedere
Mam to szczęście, że spotykam na swojej drodze ludzi o podobnej wrażliwości estetycznej. Z takich spotkań rodzą się najpiękniejsze pomysły, które przybierają kształt realnych przyjęć. To prawda gdy mówią, że spełniam marzenia. Potrafię też urzeczywistniać sny, tylko trzeba mi zaufać. Alicja i Marcin zaufali mi i pewnego lipcowego dnia trwał ich sen na jawie. Zobaczcie wesele stylizowane na szekspirowski „Sen nocy letniej” w obiektywie Jakuba Majewskiego z JAM STUDIO.
Post
Organizer Ślubny
Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej" zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele. Zadaniem tego ślubnego Pomocnika jest „wziąć Parę Młodą za rękę” i przeprowadzić ją krok po kroku po wszystkich elementach przygotowań ślubnych, tak żeby o niczym nie zapomnieć, a po wydarzeniu mieć cudowną pamiątkę :) 
Post
Suknie ślubne od Agaty Wojtkiewicz
Stało się. Nie możesz od tego uciec. Nieustający stan euforii, ekstazy, podniecenia. Głowa w chmurach a Ty lewitująca ponad ziemią. Nie liczy się nic poza Nim, bo jesteś…                             Addicted to love!
Post
Psychologia dla wedding plannerek
Pewnie się zastanawiacie skąd pomysł na psychologa przy planowaniu ślubów?   Przecież to takie proste - biała suknia, szczęśliwi nowożeńcy, suto zastawione stoły, alkohol, który jak źródło, tej nocy się nigdy nie kończy, olśniewajace dekoracje...