Matematyczna miłość
Poznali się 26.06.2004 na imprezie. 129 tygodni znajomości minęło zanim on zebrał się na odwagę by poprosić ją, żeby została jego dziewczyną. Rrówne 5 lat później klęczał w błocie pośniegowy na wysokości 1206 m.n.p.m i proponował jej 1 pierścionek w zamian za 1ną rękę. Po jakiś 3 sekundach ona się zgodziła. Co prawda ku jej rozczarowaniu 2giej ręki nie udało się już tak korzystnie oddać w leasing jednak postanowiła, że lepszy rydz niż nic (czyli 0).
Post
Zjazd Franczyzowy 2014
Dla tych, którzy nas bacznie obserwują nie jest tajemnicą, że na początku marca odbył się nasz coroczny zjazd Franczyzowy. Na spotkanie dzielnie stawiły się wszystkie nasze konsultantki: Alicja i Kamila z oddziału wrocławskiego, Monika z oddziału w Lulinie, Joanna z Trójmiasta, Kasia z oddziału śląskiego i reprezentantki Kielc Kaja i Karina - Matka Założycielka.
Ślub moich marzeń!?
Każda konsultantka ślubna organizuje kilkanaście wesel rocznie. Każda z osobna stara się aby każdy ślub i wesele były oryginalne i wyjątkowe, zarówno dla Młodej Pary jak również dla nas samych. Mimo, że zorganizowałyśmy już sporo wesel to cały czas szukamy czegoś więcej, nowych inspiracji, nowych pomysłów na stylizacje jednak wszystkie mamy śluby marzeń, które chciałybyśmy zorganizować!
Czerwono, szyszkowo i bardzo ciepło.
Wielu osobom pewnie spodobają się walentynkowe stylizacje, które mogliście zobaczyć na naszym blogu, np. Walentynkowe zaślubiny w stylu vintage, lub Serce z odzysku.
Zaprojektuj swój ślub w Galerii Korona
Zaprojektuj swój ślub w Galerii Korona w Kielcach! Zapraszamy w dniach 22-23.02.2014
Walentynkowe zaślubiny w stylu vintage
Dzień św. Walentego, Walentynki, dzień zakochanych czy po prostu 14 luty. Chyba dla każdego wszystkie te określenia są znane. Jednym kojarzy się z serduszkami, romantycznym nastrojem i czasem spędzonym z ukochaną osobą. Innym z komercyjnym świętem „przywleczonym” z zachodu. My jedn