Post
Stylizacje ślubne z brokatem – gwiezdny pył
Szaleństwa Sylwestrowej nocy tuż za nami, a my zainspirowani mnogością błyszczących stylizacji świąteczno- noworocznych w sklepach, chcemy Wam przedstawić, jak brokat można wykorzystać w stylizacjach ślubnych!
Szkolenia Perfect Moments – Chcę zostać konsultantem ślubnym!
Chcesz spełnić swoje marzenia aby zostać konsultantem ślubnym? Zacznij od szkolenia! Szkolimy najdłużej w Polsce, bo już od 2008 roku, jesteśmy pionierami w szkoleniach przyszłych konsultantów ślubnych, mamy w tym ogromne doświadczenie, dlatego wiemy jak i o czym szkolić.
PASTELOVE… wesele
Kamila i Piotr – mieszkają w Norwegii, ona pochodzi z Mazur, on z gór świętokrzyskich. Ich wielki dzień zaplanowaliśmy w Centrum Polski aby wszyscy mieli mniej więcej tyle samo drogi :) Na motyw przewodni wybrali PIWONIE i bardzo romantyczny styl.
Ciacha, czyli coś o Panach Młodych cz. 1
A dzisiaj z zupełnie innej beczki - zaczynamy serię artykułów dla Panów. Panna Młoda - nawet najpiękniejsza - nadal pozostaje tylko połową Pary Młodej…. jeśli więc chcecie mieć pewność, że Wasz Pan Młody, w dniu ślubu, także będzie wyglądać olśniewająco, śledźcie uważnie naszą serię
Post
Śluby i Flash Mob
Czy wiecie, co to jest Flash Mob? Z angielskiego to błyskawiczny tłum. Tym określeniem, przyjęło się nazywać sztuczny tłum, który to w miejscu publicznym niespodziewanie, przeprowadza różnego rodzaju akcje, których świadkami są zaskoczeni przypadkowi przechodnie. W oryginalnych Flash mob’ach uczestniczą nieznani sobie ludzie, którzy planują i organizują tego typu akcje za pośrednictwem Internetu lub SMSów. Najważniejszą ideą Flash mobów jest oczywiście zabawa, a drugą spontaniczne działanie. Inną zasadą kierują się flash moby taneczne, które wymagają większego przegotowania, ułożenie układu choreograficznego jak i nauczenie uczestników wszystkich ruchów.
Post
Alicja w Krainie Czarów… a raczej Kraina Czarów Kasi i Rika
Bajkowe wesele? Czemu nie? Nawet w centrum Warszawy! Jak się pracuje z Perfect Moments to wszystko jest możliwe J W ogrodach jednego z warszawskich lokali udało nam się przejść przez magiczne drzwi do Krainy Czarów. To właśnie w tej Krainie, pełnej zieleni i magii, Kasia i Rik przy świadkach rodziny i przyjaciół przysięgali sobie miłość.